Chcisezasesmat(47)Třinec - Hledám kamaráda na povídání, procházky a dobrou náladu. Jsem vdaná a upřímná, proto to píšu rovnou. Nehledám sex ani tajné dobrodružství, spíš lidskost, humor a porozumění.
Pafukaunh(53)Kladno - Ahoj, rád bych pokusil štěstí které by mě potkalo v podobě našeho seznámení. A ještě šťastnější bych byl kdyby jsme po výměně pár řádků šli spolu třeba na kávu nebo čaj. Odepises mi Ahoj Pavel
MaruskazChebu(37)Cheb - V životě mám už něco za sebou... věřím ale, že ještě mnoho před sebou...
Cigi56(55)Jihočeský kraj - Je možné v dnešní době potkat ženu která má zájem se seznámit