JAMABA(62)Praha a okolí - Důvěra, pohoda, dobrý humor, kultura, příroda, turistika, cestování a vše další, co by se nám oběma líbilo...
"Zajíčky", "bokovky" a "rychlovky" tady opravdu nehledám.
Díky.
Vebrascum(44)Okolí Prahy - Rád potkám fajn, milou komunikativní.....
Flordesal(64)Hradec Králové - Život je krásný, ale ve dvou je ještě hezčí. Rád trávím čas sledováním dobrých filmů a dokumentů. Hledám prima protějšek přiměřeného věku na občasné výlety, popovídání a časem třeba na společný život.
Bflmpees11(61)Semily - Ještě nejsme tak stáří, abychom byli sami. Jestli to vidíš stejně, budu se těšit na odpověď Š.
SSlleehha(54)Havířov - Hledám sympatické štěstí s kterým mi bude fan.