tublatankaaa2 (40) Náchod - Ahoj.Někoho kdo by měl čas.Dnes jsem seděl odpolko u Rozkoše--krasna, čista voda.....A říkam si samoty už bylo dost....Sam se do vody bojím ))))Tak někdo k Rozkoši, na kavu, menší vylet...Jsem bezdětny, bez zavazku, mám čas, auto.Sestěhovavat se nech