prubr(64)Trutnov - Kdyby tu bylo v okolí starší děvče, které občas trápí samota (ať už je doma sama nebo není), občas by měla chuť si písnout, nebo někdy si vyjít na procházku do přírody - budu rád, když se ozveš.
Blackalca(23)Praha - město - Ahoj jmenuju se Alča hledám nové kamarády na dopisování později i něco víc třeba se sejít zajít na kávu nebo na nějaký výlet.