Lufie(48)Liberec - Co kdyby náhodou...nějaký fajn, slušně vychovaný, vtipný, single muž s jiskrou v oku. To by se mi moc libilo :)
newLeonii(56)Pardubice - Moje máma říkávala..."Tobě je těžké zkazit náladu holka, to se Ti v životě bude moooc hodit"
Plánuji potkat muže, který bude s tímto životním optimismem v souladu
jesper26(42)Praha a okolí - Hledá se sympatická žena. Nabízím smích, občas dobrý nápad a schopnost otevřít zavařovačku. Životopis není nutný, úsměv výhodou
Avalon001(50)Okolí Prahy - Rád se seznámím se sympat.něžnou polovičkou...