Maykke(41) - Chci si užívat života a každý den se smát
anteril2(35)Praha - město - Nikdy není jednoduché popsat sama sebe několika větami. Raději poznávám lidi postupně. Pokud jsi otevřený, slušný a máš rád upřímnost, možná si budeme rozumět
newLeonii(56)Pardubice - Moje máma říkávala..."Tobě je těžké zkazit náladu holka, to se Ti v životě bude moooc hodit"
Plánuji potkat muže, který bude s tímto životním optimismem v souladu
Max73(53)Ostrava a okolí - Hledám milou a sympatickou holku .
P-e_t-r(37)Ostrava a okolí - Hledám ženu do pohody i "nepohody" . Raději se sejdu osobně, ale můžeme si klidně psát.