Eileensena01(46)Praha - město - Always be the Bravado
MarkyJ(49)Svitavy - Potkám tu pohodového muže :)
A omlouvám se, bez fotky nereaguji. I já ji tu mám.
Drevar(64)Příbram - Máš ráda přírodu, zvířata a vesnický způsob života ale máš jenom byt To bychom si mohli rozumět. Byt si ponech ale pojď ke mě do právě dostavované dřevostavby nad údolím, které mám rád.
newLeonii(56)Pardubice - Moje máma říkávala..."Tobě je těžké zkazit náladu holka, to se Ti v životě bude moooc hodit"
Plánuji potkat muže, který bude s tímto životním optimismem v souladu
P-e_t-r(37)Ostrava a okolí - Hledám ženu do pohody i "nepohody" .