Hledám usměvavou a pohodovou ženu, která má ráda humor, upřímnost a normální život. Nehledám dokonalost, spíš někoho, s kým si budu rozumět.
Rád si napíšu, ale osobní setkání řekne asi víc než nekonečné psaní zpráv. Když si sedneme, rád Tě pozvu na kávu nebo procházku.
Rád bych našel ženu pro trávení času, pro důvod k radosti i starosti, pro vzájemnou náklonnost, pro podporu i útěchu, pro rychlejší tlukot srdce. Jsem člověk, co si váží svých blízkých se smyslem pro spravedlnost a pomoc, když je třeba.
Opět jsem v Olomouci, tentokrát už ve vlastním bytě, který je, doslova, zalitý sluncem, v centru, přitom "krok" od té nejrozsáhlejší přírody, co tu máme ŚŤ Rád pokecnu o životě jen tak, ale i o různých věcech na intelektuální úrovni. Konkrétní konverzace prozradí nejvíc.
Fajn kluk pro spolecny volny cas je tu?Proc travit cas doma, kdyz je venku tak krasne:)Zkusme to zmenit a uzijme si leto;)Treba tu nekde jsi....festival, drink, cokoli;)
Mám rád aktivní odpočinek, výlety, kolo, hory. Nemám rád závislosti typu sociální sítě, cigarety, PC hry a podobně. Hledám aktivní parťačku do nepohody, se kterou se nebudu nudit, šikovnou hodnou veselou holku z gruntu
Rád bych touto cestou našel ženu, dívku pro společnou cestu životem. Jsem rozvedený, bydlím v Břeclavi a mám své zázemí.
Ve vztahu je pro mě důležitá věrnost, vzájemná důvěra, opora a úcta jeden k druhému, touha. Jsem rok sám a z nedostatku příležitostí jsem zkusil štěstí se s někým seznámit tady.
Mám rád procházky, rekreačně sport, výlety, kino, divadlo, ale nemám problém prolenošit taky víkend...
Hrozně rád bych tu poznal fain ženu pro hezký vztah co to myslí vážně. Já jsem hodný a pracovitý chlap Pokud máš děti budu rád Budu se těšit na odpověď a rád ti napíšu osobě více.
Hledám někoho, s kým mi bude dobře a budeme se umět smát i v obyčejných chvílích. Nečekám dokonalost, jen upřímnost a vzájemné porozumění. Jak se náš příběh bude dál psát, to už nechám na čase.
AI mi nedávno vygenerovala ideálního chlapa tak zkouším zjistit, jestli někde existuje i v reálu
Jsem žena, která má ráda humor, obyčejné chvíle, objetí i chvíle klidu. Umím být silná, ale taky citlivá. Hledám muže, vedle kterého mi bude dobře a ideálně někoho, na koho se budu chtít dívat i po ranní kávě ?
Přiznávám bez mučení, že se mi líbí vyšší a sympatičtí chlapi s jiskrou v oku. Prosím ide...
Ahoj. Hledám fajn ženu pro vážný vztah a společnou cestu životem. Jsem klidnější povahy, introvert, který raději než hlučné bary vyhledává smysluplné rozhovory, pohodu u dobrého filmu nebo procházky. Rád naslouchám a věřím, že kvalita je víc než kvantita. Protože si velmi vážím svého soukromí a soukromí lidí kolem sebe, záměrně zde nevystavuji veřejnou fotografii. Rád ti ji ale pošlu hned v první ...
Jsem inteligentní a pohodová. Priorita je pro mně dcera a zázemí.
A ty měj prosím smysl pro humor.
Nezlobte se, ale nebudu komunikovat s profily bez fotky, já jsem tu taky veřejně.
Hledám inteligentního spolehlivého a upřímného muže. Hledám oporu, bezpečí, lásku a klidný přístav. Jsem pracovitá žena se zájmem o přírodu, zahradu a zvířata. Prosím nekuřáky.
43 let, táta jednoho skvělého dítěte. Pracuji jako digitální inženýr, ale po práci rád vypnu za volantem svého kabrioletu, u klavíru nebo při dobré kávě v centru Ostravy. Mám rád humor, upřímnost a lidi, se kterými je radost trávit čas. Hledám ženu, která si umí užívat obyčejné chvíle i spontánní výlety a chce budovat vztah založený na důvěře, respektu a pohodě.
Jsem máma dvou úžasných dcer a žena, která věří, že nikdy není pozdě potkat člověka, se kterým si bude rozumět. Mám ráda upřímnost, humor, výlety, přírodu i obyčejné chvíle ve dvou. Hledám laskavého, spolehlivého muže, který touží po dlouhodobém vztahu založeném na respektu, důvěře a vzájemné podpoře. Pokud máš podobné hodnoty a hledáš partnerku pro společný život, budu ráda, když se ozveš.
Hledam pohodovou holku, ktera jiz vi, co od zivota chce...
Bydlím v domě a zatím sám. Hledám paní domu, co si může upravit dům podle svých představ. Rád bych krásný vztah bez hádek. Rád se na všem domluvím. Potřebuji k životu lásku. Možná se nějaká ozve, co chce bydlet ve svém domě. Opravdu hledám ženu, která chce mít klid.
Ahoj, je vůbec možné se tady seznámit? V reálu o nic lépe, nikdo nemá na čele psáno jsem single a chci to změnit. Hledám milý protějšek na příjemnou společnost, třeba na kávu, procházku, do divadla, kina, na koncertík, festiválek, k vodě. Raději než dlouhé vypisování sejít se rovnou, než si vysnívat marné naděje a pak se zklamat. Já jsem (ne-)obyčejný muž, 173 cm, 96 kg, upřímný, otevřený, mám rád...
Jmenuji se Dave. Jsem tu nový. Jsem upřímný a laskavý. A rád se setkám s někým, kdo je také upřímný. A teď toho moc říct nemůžu. Až si popovídáme, můžeš mě lépe poznat.
Hledá se muž s vyřešenou minulostí, pohodář se smyslem pro humor, ne sobec. Nabízím to stejné. Vzhledem, že jsem spokojená baculka se 168 cm výšky, hledám muže s kladným vztahem ke kyprejším ženským křivkám. Co mě baví výlety, procházky, plavání, focení, vaření, pečení, grilování, je toho hodně těch věcí co člověka baví... Jen by to chtělo parťáka...
Jmenuji se Anna. Jsem kreativní a otevřený člověk, který miluje objevování nových věcí ať už je to zajímavá kniha, procházka po neprobádaných místech nebo čerstvé nápady.
50/180/80 otec samoživitel. Žiju u rodičů s dětmi. Kluci 6 let a 10 let. Matka o nas nemá zájem. Vydělavám, peru, vařim, starám se o děti. Všechno zvládám, ale žena mi chybí. Mám rád děti a zvířata. Pracuji s dětmi a se zviřaty. Kamárádky co mě znají o mě říkají, že vypadám dobře, na svuj věk. Fotku pošlu na požádáni. Pokud máš taky děti, super, budem velká rodina. Pokud děti nemáš, moje děti jsou...
Hledám někoho, s kým bude radost sdílet obyčejné i výjimečné chvíle. Jsem člověk, který si váží upřímnosti, humoru a vzájemného respektu. Pokud věříš, že hezký vztah stojí na důvěře, komunikaci a vzájemné podpoře, budu rád, když se ozveš. Třeba právě naše společná kapitola teprve začíná.
Kopretinanalouce(63)Praha a okolí - Pokus pro dva: jsem zvědavá, zda by zde našel sympatický a pohodový parťák ke společnému báječnému trávení volného času, ať už na výletech, procházkách, ale i posezení a povídání u kávy nebo pivka, prostě na vše, co by nás oba společně bavilo a zajím
Jarek123456(35)Brno - venkov - Jsem tak trochu praštěný sarkastický introvert. Mám rád přírodu, hory, auta, motorky a výlety autem nebo na motorce. Občas si s sebou vezmu foťák a zkusím zachytit nějaký hezký výhled nebo západ slunce. A bez kávy To si svůj den moc neumím představit