Hledám kutila s funkčním nářadím. Já nabízím úsměv, růžové vlasy, chuť zažívat nové věci a nulovou toleranci ke lžím. Jestli se nebojíš ženy, která už ví, co nechce, napiš. Š
Miluji domácí pohodu, lahodnou kávu, procházky v přírodě a lidi, se kterými můžete být sami sebou. Pro mě je důležitá péče, důvěra a respekt ve vztahu.
Jsem normální žena, která by ráda poznala normálního chlapa. Mám ráda pohodu, upřímnost a lidi, kteří si na nic nehrají. Když si budeme rozumět, zbytek přijde sám.
Jsem tak trochu praštěný sarkastický introvert. Mám rád přírodu, hory, auta, motorky a výlety autem nebo na motorce. Občas si s sebou vezmu foťák a zkusím zachytit nějaký hezký výhled nebo západ slunce. A bez kávy To si svůj den moc neumím představit.
Cením si upřímnosti a říkám věci na rovinu, i když to občas není úplně populární.
A ještě jedno přiznání: napsat první zprávu je pro mě skoro nad...
Ahoj.Někoho kdo by měl čas.Dnes jsem seděl odpolko u Rozkoše--krasna, čista voda.....A říkam si samoty už bylo dost....Sam se do vody bojím ))))Tak někdo k Rozkoši, na kavu, menší vylet...Jsem bezdětny, bez zavazku, mám čas, auto.Sestěhovavat se nechci Nejde mě tu změnit věk....Je mě přes 50 let)).Tak se omlouvam.....
Hledám kamarádku, časem i vážný vztah, dítě mi nevadí. Nejraději z Jížní Moravy. Rád jezdím na výlety, chodím do kina, začal jsem cvičit. Hledám někoho kdo by semnou trávil můj i svůj volný čas.
Nezajímají mě velká slova, ale skutečné činy. Mám ráda inteligentní konverzace, příjemnou atmosféru a lidi, kteří si umí vážit druhých. Pokud to máš podobně, budu ráda za zprávu
Nikdy není jednoduché popsat sama sebe několika větami. Raději poznávám lidi postupně. Pokud jsi otevřený, slušný a máš rád upřímnost, možná si budeme rozumět
Už jsem unavená z povrchních kontaktů. Chybí mi někdo, komu bych mohla věřit, s kým bych mohla sdílet radosti i starosti všedních dnů. Třeba se najdeme právě tady
Ahoj,
je mi 41, rozvedený, mám dvě děti ve střídavé péči a žiju kousek od Prahy. Život mám v pohoděpráci, střechu nad hlavou a konečně klid. Hledám jednu normální ženu, se kterou by to prostě klaplo. Bez divadel, bez honění se za dokonalostí. Rád cestuju, čtu knížky, chodím na dlouhé procházky a nejvíc mě baví, když se dá mluvit na férovkuo radostech, starostech i blbostech. Humor je u mě must-h...
Jsem kreativní, inteligentní a tichý introvert. Uvnitř mne se pro tu pravou skrývá romantický, hravý, mazlivý a vášnivý muž. Rád bych našel tu pravou, spřízněnou duši, se kterou se naše životy v radosti a štěstí propletou... a už nikdy nerozpletou.
Jsem obyčejně neobyčejný muž...:D zajištěný, samostatný, manuálně zručný...přidělám ti poličku bez řečí a bez čekání...:D rád cestuji a trávím čas tak, abych měl na co vzpomínat...hledám k sobě slečnu na vážný vztah s kterou si navzájem sedneme a bude nám jednoduše dobře....
Ahoj, hledám partnerku pro občasná intimní setkání, kde zapomeneme na všední starosti a užijeme si jeden druhého. Nehledám vztah, ale vzájemné sympatie. O mně: 184 cm / 83 kg, sportova postava. V případě zájmu foto pošlu. Budu rád za reakci. Děkuji
Ahoj, rád bych se seznámil s nějakou holčinou. Nehraju si na hrdinu a učím se za pochodu. Nemám BMW a ani neberu drogy... chci najít vztah na úrovni a hlavně založenej na upřímnosti, pokud jsem ti málo sympatický, tak skus napsat a uvidíš, za pár vět nic nedáš...
Ahoj, ti co chcete mě poznat kamarádsky nebo víc než kamarádsky Po případě obojí a to jak lidi co chcete se přátelsky seznámit tak i polovička pro vážný vztah Tak piště do zpráv. P.S. nepište mi co jste moc starý a to myslím důchodci děkují
Chci se seznámit s fajn mužem, který má spíš tradiční hodnoty, selský rozum a smysl pro humor.
Ráda se vzdělávám a zajímám se o dění kolem sebe. Nejvíc mě fascinuje lidská rozmanitost, psychologie, osobní rozvoj, smysluplná ekologie a soběstačnost.
Mám tři děti ve střídavce a malou zahradu.
Preferuji osobní setkání před dlouhým vypisováním. Ideálně Ostrava a okolí.
Můj život je v pořádku, ale myslím si, že ve dvou může být ještě lepší. Hledám muže, který je zralý, upřímný a připravený na skutečné seznámení. Hry a zbytečné komplikace mě nezajímají
Hledám normálního muže pro normální život. Mám ráda upřímnost, klid a lidi, kteří vědí, co chtějí. Nehledám dobrodružství na jeden večer, ale někoho, s kým se dá mluvit, smát a těšit se na společný čas
Nejsem kutil roku, ale polička po mně na zdi většinou vydrží. Baví mě zkoušet nové věci a volný čas trávím nejraději venku - sport, poznávání nových míst a nebo jen procházka a vytváření zážitků