Máš ráda přírodu, kulturu, výlety a nezávazné toulky přírodou bez velkých očekávání? Hledám inteligentní, pohodovou ženu, která si chce občas vyrazit do čajovny, do kina, do hor, pod stan, na víno nebo jen tak courat krajinou. Nehledám společné bydlení, rodinu ani klasický vztah, ale spíš přátelství s jiskrou pokud přeskočí, a společnou radost, když to okolnosti dovolí. Měla bys být nekuřačka, bez... celý text
Máš ráda přírodu, kulturu, výlety a nezávazné toulky přírodou bez velkých očekávání? Hledám inteligentní, pohodovou ženu, která si chce občas vyrazit do čajovny, do kina, do hor, pod stan, na víno nebo jen tak courat krajinou. Nehledám společné bydlení, rodinu ani klasický vztah, ale spíš přátelství s jiskrou pokud přeskočí, a společnou radost, když to okolnosti dovolí. Měla bys být nekuřačka, bez záliby ve psech a adrenalinovém lezení po skalách. Ideálně z Karlovarska, ale vzdálenost nemusí být překážkou.
Park, les, hory, výstava...
Nezávazné setkání, které když skončí negativně, vzájemným rozloučením a popřáním štěstí do dalšího hledání, nevyvolá nepřátelství.
Honza8418(42)Praha - město - Hledám kamarádku partnerku i lásku s pochopení současně
Tereza0367(38)Liberec - Ahoj Hledám vážný vztah. Jsem přátelská, upřímná a mám ráda přírodu, cestování a dobré chvíle s blízkými. Hledám spolehlivého partnera s smyslem pro humor.
OrebitaHynek(51) - Jsem klidný muž, který má rád historii, atmosféru starých měst a středověké akce. Věnuji se historické výstroji a rekonstrukcím, občas vyrážím jako člen městské stráže.
Mám rád upřímné rozhovory, inteligenci, ženskost a příjemnou atmosféru bez přetv
Pokyjoze3(53)České Budějovice - Rád bych našel ....a věřím, že najdu.Prosím jen ženy jižní čechy, děkuji.
Whitecoco(49)Hradec Králové - Hledám muže s duší kluka, gentlemana na úrovni,
sportovní postavy, bez postranních úmyslů, pravdivé míry v profilu pokud možno všeho -:)
Popovídat si posedět u kávy dobrého vína a uvidíme
.. -:)