rodina a děti, láska a přátelství, užívat si a bavit se, kariéra, společenská prestiž, peníze a bohatství, svoboda a volnost, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání
PrivateAllure(45)Most - Hledám diskrétního muže (40 - 55 let) z okolí Mostu (do 20 km), který má styl, úroveň a ví, jak se chovat k ženě. Pro příjemné, nenucené setkávání - káva, kultura, výlet i blízkost podle vzájemné chemie. Diskrétnost a respekt samozřejmostí.
Veronik21(43)Havířov - Jako nevím proč mi píše někdo z Brna ap. Chlapi vzpamatujte se kolik vám je let.... A omlouvám se všem mužům kterým neodepíšu asi je k tomu nějaký důvod děkuji za pochopení
Borodino(49) - Rád si udělám čas na příjemnou enu.
HankaSky(38)Karlovy Vary - Už mě nebaví být krásná a osamělá. Žertuji. Ale vážně-hledám muže pro skutečný vztah. Žádné drama, žádný spěch, ale pohyb vpřed. Oceňuji humor (zejména ten černý a ten svůj), příjemné večery, procházky, poctivost a při vaření čaje bez připomínek.
Jurko43(43)Prostějov - Máš ráda dobrou kávu, čas v přírodě a chvíle kdy není třeba mluvit
Hledám ženu, která se ráda směje a ví že vztah není o dokonalosti, ale o tom že dva lidé spolu chtějí být.
, , Nevím co mi budoucnost přinese, ale chtěl bych se opět na někoho těši