Roniahaj(44)Brno - město - Ozve se mi klidas, bytost co vnima zivot pozitivne, s otevrenym srdcem, rozumem i intuici..
Nekurak, abstinent..povahy laskave, mirne, s laskou k sobe i ostatnim, prirode, detem...
Postavou spise hubenou ci normalni(ovsem bez prilis tuku-pivni pu
Nikcabrnensky(49)Brno - město - Zde asi jen kvůli jednomu lidskému profilu a inzerátu. Jen pokus, možná instinkt a když to nepůjde, tak mazat zase vůči výletům vstříc....
Lukezde1234(47)Brno - venkov - Fajn sympaťák rád by k sobě našel sympatickou osůbku