Jsem pohodový muž, který si umí užívat život naplno. Miluju sport, kolo, plavání, badminton i výlety do přírody. Stejně rád ale zajdu za kulturou, posedím s přáteli u grilu nebo si užiju pohodový večer ve dvou. Rodina a blízcí jsou pro mě důležití. Hledám ženu, se kterou si budeme rozumět, smát se a třeba spolu objevovat nová místa i zážitky.
Pavelmirga38emailcom(38)Kutná Hora - Ahojky hledam mladou ženu na krásné vycházky a cestování a na vážný vztah a pohlazení
Mili744(52)Svitavy - Jsem úplně obyčejná ženská moc do zpolecnosti nechodím žijí se synkem. Proto to zkouším touto cestou poznat může s kterým si budem rozumět . Jestli jsi to právě ty budu ráda. Můžem zatím zajít na kavco a pak se uvidi
Sarah35(35)Olomouc - Láska je krásná věc, když najdete toho pravého. Hledám vážný vztah.
MISAMOTO(48)Příbram - Zdravím všechny nezadané muže, kteří i ve zralém věku mají ENERGII A ČAS BUDOVAT VZTAH.
Jsem nezávislá, upřímná, komunikativní žena, s DOSPĚLÝMI DĚTMI.
Převážně pozitivní, usměvavá, s mladou duší a cílem, najít životního partnera.
Předem se OMLOUV
Primachlap79(46)Praha - východ - Rád bych tu poznal fain ženu pro vážný vztah, co to myslí vážně. Já jsem hodný a pracovitý chlap. Pokud máš děti budu rád. Budu se těšit na odpověď a rád ti napíšu osobě více.