Člověk musí v životě odejít daleko, aby našel sám sebe. Musí hodně ztratit, aby se dokázal těšit z toho, co mu zůstane. Musí vyslechnout spoustu lží, aby věděl, kdo říká pravdu. Musí hodně vytrpět, aby zjistil, co je skutečné štěstí. A musí se někdy nesprávně zamilovat, aby našel skutečnou lásku.
Prostě pohodový chlap.
Ve vztahu dvou lidí musí přeskočit jiskra, kterou něco vyvolává - sympatie, zvědavost, kouzlo osobnosti - něco vás prostě na tom druhém chytí. A pak se dá navázat zlatá niť.
Nebo ne?
Stupínky lásky:
1. setkat se pouze, 2. tváří v tvář si být, 3. srdce slyšet znít, 4. přiznat se k chvění, 5. v náhlém políbení obejmout se dlouze, 6. jednu touhu mít, 7. jedním snem se zpít, 8. bez konce se slít, 9. nerozlučně žít, 10. spolu k hrobu jít.
K.D.Balmont
Zájmy
Moje zájmy
kutilství, šití, vaření, turistika, cestování
Fotografuji nejvíce přírodu, z hudby poslouchám Enyu, Queen, Within Temptation, ale i Keks, Nedvědi, El Sikuri, Leo Rojase, ale mohu i country a klavírní hudbu.
Sporty
Oblíbené sporty
plavání, ping-pong, squash, turistika, minigolf
Média
Literatura
próza, detektivky
Majetek
Že nedostanete v životě vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
Dalajláma
KlaraAzurova1(46)Brno - venkov -
Ahoj, jsem Klára, bydlím severně od Brna, pracuji kousek od Brna, a mám 13 letou dceru. Ráda bych potkala muže na trávení společných chvil - kino, kolo, procházky, výlety. V případě oboustranného porozumění uvítám dlouhodobý smysluplný vztah.
PavelFogi(52)České Budějovice - Hledám ženu pro vztah. Nejlépe harmonický vztah. Jsem jemný, citlivý, umím ženu povznést.
bella1305(61)Hodonín - Rada by som spoznala muža na priateľstvo, časom na vážný vzťah, nechcem zostarnúť sama. Som pracujúca žena. Rada plávam, bicyklujem, prechadzky v prírode, cestujem, navštevujem termálné kupaliska, tancujem. Som sebestačná mám aj auto, rada šoférujem
Tenis124(50)Královéhradecký kraj - Jsem usměvavý pohodář , rád sportuji, výlety, procházky atd.nebráním se ničemu, hledám někoho kdo to myslí opravdu vážně....flirt nehledám
Jmenomamtaky(50)Karlovy Vary - Hledám zatím jen přátelství...