Přihlaste se a pokračujte na seznamku
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Zůstat přihlášen(a)

 HRKR (48) Hradec Králové - Aktivní a sympatická hradečanda se zájmy o rekreační sport, cestování, zahradu, kulturu hledá chlapa, který už něco v životě jako já vybudoval a který si chce užívat život. Který nejen jako chlap vypadá , ale i se tak chová .
 steppen-wolf (30) Praha - město - Jsem třicetiletý introvert (ISFJ) a hledám podobně povahově založenou slečnu (22 - 30, nekuřačku). Nikdy bych nenašel odvahu oslovit neznámou dívku v reálném světě, a proto to zkouším tady. Mám rád přírodu, cestování, procházky či jízdu na kole. Spíš
 Dupka81 (37) - Ráda bych našla hodného a normálního muže pro trvalý vztah. Pracovitého, zodpovědného. Nejlépe z domem se zahrádkou. Nejsem bytový typ. Více si můžeme napsat osobně. Upozorňuji že nejsem 50 kg modelka. Ani bych nechtěla být. Jsem holka krev a mléko.
 Malika (51) Ostrava a okolí - Jsi inteligentní chlap se smyslem pro humor a s duší kluka Tak pokud chceš vážný vztah a hledáš obdobný protějšek, tak můžeme dát kávičku))
 sakula (41) Okolí Prahy - 20 let manželství... 3 roky pauza na urovnání si života... a dál už se na to těším :)
 2018atd (40) Praha - město - Klíčem k úspěchu je prý být ve správný čas na správném místě. Snad to platí i o (tomto) Štěstí... Kultivovaný muž z Prahy hledá kultivovanou ženu pro vážné seznámení, třeba i lehkovážnou formou.
36.669 žen a 66.076 mužů k seznámení, z toho je 1.585 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 480+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s57