Přihlaste se a pokračujte na seznamku
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Zůstat přihlášen(a)

 Ruzenka (57) Mladá Boleslav - Najdu solidniho, uprimneho muze, nekuraka. Prece nejsem jen spotrebni material na pul roku.
 Fenix1 (55) Znojmo - Vím, co chci a co rozhodně ne. Nechci chlapečka, ale chlapa. Chlap se vyznačuje tím, že je přímý, rovný za všech okolností, upřímný, srdečný a empatický, ale zároveň má nastavené mantinely. Má rozum i dobrý úsudek. Mám radši nepříjemnou pravdu než lí
 martina34 (34) Brno - venkov - Ráda bych poznala muže ve věku + - 35-40let. Měl by být spolehlivý, hodný, nekuřák s vyřešenou minulostí. Mě je 34, mám 2 děti, ráda chodím na procházky, kolo, brusle. Netrávím moc času u televize, ani na internetu.
 MarosFish (42) Karviná - Ahoj, hledám někoho fajn na pokec, zajít si ven, posedět u ohně nebo na tatarák a malě pivko. No dobrá, když nepiješ, dám si s tebou větrník a kofču. Žáden spěch, nic neuteče.
 Lovic (31) Brno - město - Hledám kluka s humorem na sexik
 Viliam59 (59) Olomoucký kraj - Rád touto cestou poznám partnerku, která by chtěla sdílet společné výlety, dovolenou a akce na kterých se domluvíme.S výhledem na pozdější trvalý vztah
36.160 žen a 64.425 mužů k seznámení, z toho je 440 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 520+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s55