Lea40(39)Žďár nad Sázavou - Jen okolí Žďáru..Větší vzdálenost nemá smysl..dříve či později by to vadilo ..
Mam 2 dcery, další dítě už nechci, Bylo by fajn, kdyby jsi už měl svoje ..Hledám fajn parťáka na trávení společných chvil ..
A kdyžtak s fotkou..Jinak nebudu reagovat ..
eanien35(35)Praha - město - Můj život je v pořádku, ale myslím si, že ve dvou může být ještě lepší. Hledám muže, který je zralý, upřímný a připravený na skutečné seznámení. Hry a zbytečné komplikace mě nezajímají