Callendula11(44)Břeclav - Aktuálně hledám spíš jen kamaráda na trávení volných chvil, kterých není mnoho. Ocením spíše někoho ze "staré školy", slušného a čestného muže. Člověka prozkoušeného životem, co už má srovnané životní hodnoty a tuší, že smyslem života je něco víc...
Opunka111(50)Hradec Králové - Jestli existuješ, tak se mi, prosím, určitě ozvi..Chlap na úrovni, empatický, velkorysý se smyslem pro humor.To mi bude úplně stačit.Na oplátku nabízím to samé
Kudytudy26(68)Okolí Prahy - ...třeba se zde někomu hodí do života nezadaný pohodář.