Lytta33 (35) Brno - venkov - Jsme dva. Mám malého chlapečka a je nám fajn. Ale občas by to chtělo být tři... pokud je tu taky nějaký tatínek s dětmi, tak by to bylo fajn.
Někdo, kdo má pevné hodnoty, je pracovitý a není to křivák.
Vítán je prostě normální obyčejný chlap, ne žá