MarkyJ(49)Svitavy - Potkám tu pohodového muže :)
A omlouvám se, bez fotky nereaguji. I já ji tu mám.
Rosemary55(56)Pardubice - Je tady fajn parťák pro vysokou baculku, na vše co život přináší
Mouman(42) - Ahoj, hledám slečnu či ženu , se kterou budeme společně trávit volný čas a postupně budovat vše to hezké, co k životu patří.
Au-Ag(44) - V profesním životě se věnuji podnikání a investicím, mám vyřešené zázemí a nyní hledám to nejdůležitější kvalitní partnerku pro společný život a založení rodiny. Jsem muž bez závazků a chci mít v budoucnu vlastní dítě nebo děti.
Rád bych poznal inte
GabeVerde(68) - Rád poznám sympatickou partnerku na stálý stabilní vztah, kde vzájemná podpora a respekt je základem. Fotky rád vyměním tady nebo na email.