Přihlaste se a pokračujte na seznamku
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Zůstat přihlášen(a)

 Nina78 (47) Třebíč - Ahoj, hledám kamaráda ve věku 43- 50 let. Mně je 47 let ....nehledám ženatého ani ve vztahu.
 Magdalenka2026 (53) Havířov - Hledám jehlu v kupce sena
 Brouk19 (38) Hradec Králové - Hledám ženu na přátelský vztah, více se můžeme pobavit osobně. Nemám zájem o dopisování.
 MysMinni (38) Frýdek Místek - Hledám někoho, díky komu se budu červenat jako puberťačka, smát se i v těch smutných dnech a tančit, i když nebude hrát hudba. Zatím mi tohle všechno splňuje jen víno, ale třeba se najdeš i Ty.
 Danda1992 (33) Nymburk - Hledám fajn parťačku do života. Jsem pracovitý a spolehlivý chlap, technický typ - rád něco opravím nebo vymyslím. Mám rád výlety, poznávání nových míst a občas relax u filmu či dobré kávy. Fotky moc neřeším, raději osobní setkání a přirozený rozhovo
 jirkaa35 (35) Zlín - Hledá se partnerka, která chce společný život, rodinu, děti A pokud budeš starší o pár let, tak to nebude problém.
21.793 žen a 46.488 mužů k seznámení, z toho je 4.197 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 320+ nových mužů a žen
© 2006 — 2025 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s35