Jiribl(43)Žďár nad Sázavou - Ahoj , odpočívám aktivně i pasivně turistika dokážu víkend prochodit na horách nebo proletět u bazénu (méně často) občas nějaký film ať v kině nebo v pohodlí rodinného krbu, mám dvě děti 8 a 10 let a samozřejmě jsou úžasní Š však jsou po tatínkovi
Tomassmulu(51)Semily - Učitel, programátor, filozof, milovník zvířat, přírody, sezení u ohně.
Lenka11112222(46) - Dobry den,
budu rada, kdyz mi napise fajn chlap s vyresenou minulosti, smyslem pro humor, laskou k vyletum a cestovani.Deti vitany, sama mam dve, tak bude vetsi zabava.
Moc dekuji a tesim se, ze se tu potkame
Kosatka111(31)Ostrava a okolí - Ahoj, ti co chcete mě poznat kamarádsky nebo víc než kamarádsky Po případě obojí a to jak lidi co chcete se přátelsky seznámit tak i polovička pro vážný vztah Tak piště do zpráv. P.S. nepište mi co jste moc starý a to myslím důchodci děkují