montepulciano26 (53) - Údajně to tady jde. Prý jsou tu fajn lidi a každý je strůjcem Štěstí-tak uvidíme....
Karty jsou jasné-ženatý, co se určitě nechce rozvádět, protože porcování medvěda nikomu neprospěje, obklopen rodinou, dětmi, co maj už svoje děti a je to fajn. Se s