Marsi123(56)Okolí Prahy - Hledám aktivního muže se smyslem pro humor a trošku dobrodruh.
stesti-leto(42)Klatovy - "Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
Je Ti tenhle citát blízký Pak si pojdme napsat pár řádek a jít třeba na procházku, kávu.
Laskonka1981(45)Uherské Hradiště - Zdravím...jste tady všechny úžasné..