Slunickovazne78(48)Mělník - Je venku hezky a ještě má být. Co si zajít k vodě a vydovadet se. Aspoň se poznáme a třeba mezi námi přeskočí jiskra. Pokud máš děti budu rád.
Jaroslava345(36)Praha - město - Hodně pracuju, ale nezapomínám žít. Hledám muže, který taky umí skloubit práci a život.