Bflmpees11(61)Semily - Ještě nejsme tak stáří, abychom byli sami. Jestli to vidíš stejně, budu se těšit na odpověď Š.
Chcisezasesmat(47)Třinec - Hledám kamaráda na povídání, procházky a dobrou náladu. Jsem vdaná a upřímná, proto to píšu rovnou. Nehledám sex ani tajné dobrodružství, spíš lidskost, humor a porozumění.
Nota77(42)Okolí Prahy - Hudba, malování, přiroda, chůze, hory...nikam nespěchám..v klidu..
kafe-bez_cukru(48)Uherské Hradiště - Bez tlaku a bez dramatu. Hledám fajn společnost na kafe a smích. Když to zajiskří, tím líp. Profil není román, zbytek si klidně dopíšeme. Bude chuť