Optimista1212(73)Praha - město - Hledám aktivního partnera na podzim života, který ujde 10 až 15 km s úsměvem a rád. Chci se těšit na každý den.....
Lufie(48)Liberec - Co kdyby náhodou...nějaký fajn, slušně vychovaný, vtipný, single muž s jiskrou v oku. To by se mi moc libilo :)
Tifanie(30)Cheb - Ahoj hledám kamaráda na psaní a časem více
modern(53)Hradec Králové - Hledám ženu na společné chvíle a volnočasové aktivity v regionu
Budoucnost-2026(55)Pardubický kraj - Hledám nekuřačku...těšit se na lepší zítřky
Cojbv(34)Ústí nad Labem - jmenuji se Roman je mě 34 let bydlím kousek od Lovosic v Velemín jinak jsem hodný milí upřímný věrný trošku stydlivý romantik gentleman mám rád procházky v přírodě výlety kino večeře hudbu pracuji u kolejí sekame trávu a v zimě prořezavky stromů káce