Postman89(37)České Budějovice - Hledám někoho s kým si budu moc věřit, bavit se a být oporou jeden pro druheho
0Nika(44) - Teď mě nic nenapadá, mám vyřešenou minulost i sebe .
Pafukaunh(53)Kladno - Ahoj, rád bych pokusil štěstí které by mě potkalo v podobě našeho seznámení. A ještě šťastnější bych byl kdyby jsme po výměně pár řádků šli spolu třeba na kávu nebo čaj. Odepises mi Ahoj Pavel