Peanut52(52)Praha - východ - Charizmatický přítula
LonelyT(46)Bratislava - město - Ahoj...uz dlhsie som sam a rad by som spoznal niekoho na vztah...byvam nedaleko Bratislavy...zenaty som nikdy nebol a deti nemam...tesim sa na tvoju odpoved
Endurance369(58)Litoměřice - Dýchlo na mě léto a zastesklo se mi po vzájemnosti. Takže možná
Myšleno ve vší počestnosti
Dalimil6767(59)Plzeň - Glogloglo... jsem penál co vypadá jako ryba.