olien(35)Praha - město - Nezajímají mě velká slova, ale skutečné činy. Mám ráda inteligentní konverzace, příjemnou atmosféru a lidi, kteří si umí vážit druhých. Pokud to máš podobně, budu ráda za zprávu
Kopreetinka(52)Tábor - Milovat a být milována to je smyslem života ď
Robby98(27)Ostrava a okolí - V hlavě klid. V srdci adrenalin. V práci obchody. Ve volném čase kilometry. Život je krátký na výmluvy a dlouhý na správné lidi.