Přihlaste se a pokračujte na seznamku
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Zůstat přihlášen(a)

 Zuzana-1985 (41) Blansko - Obyčejná ženská, do nepohody i zábavy. Hledám člověka, který sebe ani život nebere přehnaně vážně. Ráda se miluju, ráda zpívám, ráda se raduju.
 P3103 (49) Brno - město - Mám rád věci v klidu a bez zbytečných her Hledám někoho, s kým si sedneme přirozeně bez přetvářky, bez dramatu. Pokud máš ráda procházky, trochu pohybu (a nemyslíš tím jen cestu do lednice ) a humor, budeme si rozumět. Pokud hledáš komplikac
 74Radek (51) Rokycany - Hledám ženu ve věku 40-52 let, ostatní si řekneme třeba u kávy.....
 MichalKovka (41) Karlovy Vary - Jsem jen obyčejný mládenec který hledá štěstí
 Moninka111 (51) - Hledám hodného kluka, muže, mladšího, s vlastním bydlením, nejlépe v přírodě, který má rád zvířata. Může mít hendykep.
 Valeria78 (48) Praha - město - Obyčejný člověk s jedinečným pohledem na svět. Miluji zvířata, občas se podívám na seriály, ale nejvíc si užívám procházky po nábřeží. Umím naslouchat a slyšet. Jsem tu, protože věřím, že pro pravou lásku není špatný čas ani špatné místo. Ráda bych p
20.581 žen a 45.382 mužů k seznámení, z toho je 413 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 230+ nových mužů a žen
© 2006 — 2026 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s38