Jitka5M(48)Liberec - Kdo hledá najde Zatím se nedaří....
Carlbad(54) - Jestli věříš, že nejlepší příběhy se píšou ve dvou, napiš.
Volejbalista1(68)Frýdek Místek - Je mi 68 let, rád jezdím na kole, cestuji, chodím na výlety, zajímámě příroda i poznavaní nových míst.Hledám parťačku na společné výlety, jízdy na kole, dovolené a přijemně stráveny čas.
Bertik_84(48)Brno - venkov - Hledám někoho s kým travit volný čas, nejsem moc ráda sama
CeskyRaj72(54)Mladá Boleslav - Někdo na občasný výlet, pokec, turistiku a třeba časem i více. Kořeny mám v Lbc, žiju v MB, pracuji u PHA. Takže možná trasa Lbc až Praha. Děkuji