Začal jsem sbírat motýly,nějaké už mám :-)
Jsem Rytíř ze Snědeného Hradce a hledám Královnu s rysy princezny.
Jarda45 (45)
Co podnikneme o víkendu ?
Name75 (47)
Jsi někde?
Sqrrgh (50)
Milé děvče bez Instáče, co zvládne interpunkci i větu rozvitou ?
žena z okolí Příbrami v pondělí na cyklovýlet na Modravuu
Macexx (49)
Nebojím se o to,co má být,protože vím,že jsi
Zítra 2.7. dopo rád pomohu na zahrádce, s úklidem, a rád jen tak :)
meda13 (50)
Hledám tebe, krásná vílo.
Hledas vic nez jen kluka na sex a psani rad te poznam
switchdama77
45 let, Královéhradecký kraj

22. květen 21:03
Dominantní žena, půvabná, moudrá ... svým způsobem i romantická a něžná. Možno switch v hrátkách. V partnerském vztahu dominuji ve vedení, očekávám obdiv a péči.
Hledám vztahvážný
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška170 cm
Postavastřední
Královéhradecký ( ženy a muži ze stejného kraje )
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
Registrace22. květen
Naposledy24. červen
Počet přihlášení107 x
Profil zobrazen2.511 x

 Více o mně – Ve fungujícím (partnerském) dominantně submisivním vztahu si jeden druhého váží, a vztahové nastavení partnerů dělá z jejich zvláštního svazku mnohem hlubší a citově pevnější záležitost. Oboustranný respekt, souznění, a neuvěřitelně hluboká láska a oddanost, jsou výsadou fungujícího D/s vztahu. (pokračuje v deníku)  
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám

Naposledy v deníku

Přirozená nadřazenost a podřízenost
28. květen 15:49  
Dominance x submise.

Tyto dva protipóly jsou dané v jakékoliv sféře interakcí s jinými lidmi. Vždy existuje autorita, a podřízený jedinec. Funguje to takto nejen ve zvířecí říši, ale i v rodinných vztazích, v zaměstnání, v kamarádských kolektivech, i v partnerským vztazích. Kdyby se lidé naučili více vnímat a respektovat tento nepsaný přírodní zákon, vsadím se, že by mnohdy vycházeli s jinými m... celý text
Dominance x submise.

Tyto dva protipóly jsou dané v jakékoliv sféře interakcí s jinými lidmi. Vždy existuje autorita, a podřízený jedinec. Funguje to takto nejen ve zvířecí říši, ale i v rodinných vztazích, v zaměstnání, v kamarádských kolektivech, i v partnerským vztazích. Kdyby se lidé naučili více vnímat a respektovat tento nepsaný přírodní zákon, vsadím se, že by mnohdy vycházeli s jinými mnohem lépe, a to v rámci konstruktivnějších interakcí se všemi ostatními lidmi ve svém okolí.
Zevrubné příklady:
Silnější a dominantí pes má převahu nad slabším/mladším, proto se mu druhý pes podřídí tím, že si lehne na lopatky, a ukáže mu břicho. Dominantímu psovi to zpravidla stačí, a nechá slabšího psa být.

Dítě vždy respektuje rodiče, nebo jinou svěřenou autoritu. Řídí se jejich instrukcemi, a dělá to, co je mu řečeno - jelikož vnitřně ví, že zmíněná autorita je rozumnější, než dané dítě samo. Když provede něco, co nemá, dostane vynadáno, nebo rovnou na zadek. Jestliže dítě poslouchá a chová s příkladně, obdrží pochvalu nebo odměnu.

V pracovním poměru mají zase zpravidla navrch ti staří a zkušení mazáci, kteří jsou ve firmě několik let. Nováčci to mívají těžké, jelikož si teprve oťukávají, co a jak, a kolektiv je většinou příliš nebere, proto si nováček musí svou pozici vydobýt. Jak? Tím, že bude sekat latinu, dělat svou práci způsobile, a že se bude efektivně učit od těch zběhlejších. V mnoha případech to ovšem funguje i tak, že se někteří vyšplhají nahoru díky tomu, že pochlebují svým nadřízeným.

Ve školství je to podobně, a zrovna tak. Učitel je autorita, a má být respektován. Žáci a studenti jsou těmi, co se učí, a zdokonalují díky kantorům své znalosti a umy. I v kolektivu přátel existují lidé, jejichž slovo má nějakým způsobem "větší váhu", ostatní se jejich názory rádi nechají inspirovat, a byli by je schopni označit za jakési přirozené vůdce.

Takto se přirozeně formují způsoby a chování každého jedince, a utvrzuje se hierarchie v rámci daného společenství.

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Bleska1 (39) Praha a okolí - . . .
 israbelka (31) - KUKU
 Radostnezit (52) Kroměříž - Hledám upřímného, milého, romantického a pracovitého muže, kterému není lhostejné jak se žena vedle něj cítí.... Výška od 180cm.
 Despou (39) Žďár nad Sázavou - Zatím se jen rozkoukávám....
 Mirvv79 (43) Jihomoravský kraj - Jihomoravský kraj
 romain73 (49) Brno - venkov - Co tu hledám Svoji nejlepší kamarádku, přítelkyni, partnerku. Nejlépe do konce života.
32.158 žen a 66.063 mužů k seznámení, z toho je 3.833 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 390+ nových mužů a žen
© 2006 — 2022 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s36