Mart17 (50)
Také již nechceš sedět doma ? Vyměníme pár písmenek ?
Mart17 (50)
Budu tě hledat , dokud tě nenaleznu .Vše v deníku .
Klidně bez vyřešené minulosti a nemusí ani vědět co chce...
Žena při těle, hledá přítele
Mart17 (50)
Poslední rytíř zapomenutý zde v čase. Více v deníku .
mich34 (33)
Stav se na vino. Moudre pohovorime ;)
Ahoj hledám štěstí nechci být sám pouze jižní čechy
Někdo na víc než občasné schůzky....
jsem postelovej bůh a dělám bramborový salát:-))))))
Pro: renateee; Smím si dovolit, pozvat Vás na procházku, túru, či do k
svpar
53 let, Brno - město

KIGAKU -- a co to vlastně je? 1
28. leden 2012 08:49  
No přemýšlím jak jednoduše odpovědět!! Kigaku je tak trochu moje dítě, i když adoptované, ale vychované podle mého nejlepšího vědomí a svědomí!! Je to můj koníček!!!, jinak dělám různá řemesla – ty mě živí. Dělám to proto abych ostatním pomohl, i tak je na světě kolem mnoho nehezkého a pokud tohle alespoň trochu pomůže a člověku se uleví, pak to stojí za to!!
Není to tedy o penězích!!! Pokud si přečtete tento můj deník na „štěstí“, tak lecos pochopíte!
Kigaku umožní rozbor - kdo jaký je a jak se vzájemně snáší konkrétní osoby a důvody proč to tak je!
Základ Japonského KIGAKU je prastaré japonské učení vycházející z původní čínské astrologie a vývojem za více jak 5 tisíc let prošel podstatnými změnami a Japonci tuto původní nauku ještě v mnohém zjednodušili, zpřesnili a zdokonalil.
Soustředí se na vlivy prvků a živlů mezi sebou:- tedy voda, země, oheň, kov, dřevo. Zabývá se vlastně vztahy osob mezi sebou, vhodností partnerů, ale pozor!!!, leckdy vysvětluje i podivné vztahy v rodinách a přízni. funguje to neuvěřitelně!!!! Já k tomu přidal ještě Evropské vlivy a tak vzniklo ucelené dílko, jenž pomáhá nahlédnout do tajemství a niter osob, odhalit jejich povahy a vzájemné působení s ostatními. Je k tomu potřeba znát co možná nejpřesnější okamžik nar. dotyčné osoby a popř. i těch osob ostatních o které nám jde!! Pozor !! není to Astrologie!! Je to především o vtazích mezi konkrétními jedinci. Dají se tím Vysvětlit i některé zdánlivě nepochopitelné vazby, vztahy i konflikty. Je to jednoduché, srozumitelné, výstižné a hlavně to funguje!!
Z datumu nar. mohu poznat hodně věcí, jen tak pro ilustraci :
dají se poznat živly které vás ovlivnily v době narození, jejich poměr a tím i vlastnosti a povaha a také vhodné či nevhodné až nebezpečné osoby vůči vám, Tedy např:- budete-li oheň a partner voda, logicky to nebude moc klapat.
Ale to je jeden kamínek z mozaiky, je jich celá řada a teprve pak se objeví kompletní obraz. Tedy nepomůže srovnávat jen např. Blíženec - panna, lev atd. to je naprosto scestné a mylné.
Je tedy třeba udělat rozbor pro každou zmíněnou osobu, popř detailní rozbor Vaší osoby, a po té určit, které osoby Vám vyhovují nejlépe. Vše to má přesná pravidla a je jen na Vašem rozhodnutí, budete-li se tímto doporučením řídit. Zkušenost hovoří jasně:- funguje to a každá snaha o ignorování se dříve či později vymstí. Hovořit můžu z vlastní drsné zkušenosti a z více jak 3.600 rozborů a následné zpětné vazby.
Ovšem jak s dodanou informací naložíte je jen a jen na Vás.
Nepředvídám tedy budoucnost, nejsem vševěda ani šarlatán, umím jen a jen odhalit co a jak, proč to tak je a pokusit se navrhnout, jak se s tím vypořádat...

KIGAKU -- a co to vlastně je? 2
28. leden 2012 08:44  
-rozdíl mezi astrologií a KIGAKU-
klasická astrologie oblbuje lidi a dělá věci na oko velmi složité a tajuplné tak, aby tomu nezasvěcený neměl možnost moc porozumět a tak snadno z něj dostat peníze a přitom nenést za tyto zprávy prakticky žádnou odpovědnost. Různé dómy, sextily, konjunkce apod. prostě bláboly a omáčka okolo.
přitom nejde v podstatě o nic jiného, než o vztahy a vazby prvků a sil v přírodě, které nás obklopují, tedy- voda, vzduch, oheň atd.
na jaře- ve znamení býka- země, potom začíná období kvetení a krásného vzduchu v blížencích, potom medard a jeho měsíc pršení, pak doba slunce, zrání a tedy lev-oheň, po té sklizeň panna a země atd a to bychom mohli poračovat do aleluja. ale právě o těchto základních a nejdůležitějších věcech se taktně mlčí. to že oheň a voda se nikdy nebudou mít rádi asi pochopí i analfabet a těžko pak chtít po někom závratný honorář. A kigaku právě velmi podrobně pracuje právě s prvky a jejich přesným poměrem v dannou chvíli. Proto je ve své podstatě velmi jednoduché a přesné.
Je zde i celá řada dalších zpřesňujících a určujících faktorů, ale v podstatě jde o tyto vazby mezi prvky a vlastnostmi lidí, kteří jsou narození v konkrétní době, nikoli pouze ve znameních.
Kombinuje vlastnosti jednotlivých znamení a jako celek je pak velmi přesné!!
Mě osobně se podařilo po mnoha letech a životních kotrmelcích konečeně najít ženu i s dítětem a už přes rok to vypadá naprosto báječně na rozdíl od všeho předchozího.
((tím myslím od příšerného dětství, přes první opravdu drsné a hnusné maželství, do té doby nepochopitelný otřesný vztah s rodiči, některé šílené partnerské vztahy, až po úmrtí 15- leté dcerky a podobně)) A tady byl počátek snahy přijít všemu na kloub!!!
Myslím, že mohu moc a moc děkovat tam nahoru, a že pokud mi bude čas a síly stačit, měl bych se pokusit pomoci ke štěstí i těm, co pomoc chtějí a potřebují.
Rád bych pomohl a napověděl, aby se i ostatní pokud možno co nejvíce vyvarovali zklamání, a těm co se zklamali či mají různé jiné potíže ve vztazích, pomohl pochopit příčiny a nalézt cestu ke spokojenosti a ke štěstí,
nikomu mic nenutím jen nabízím pomoc a zkušenosti z více jak 3.600 rozborů a konzultací,
Přeji hezký den
S.P.

upozornění
26. červen 2011 11:55  
vzkaz pro yasmínku ale i pro jiné, zapli jste si blokování např. od určitého věku, nemůžu vám tedy odpovědět i když bych moc chtěl, pokud tedy čekáte na odpověď, pošlete jiné spojení- např e-mailovou adresu,

upozornění !!!!
20. leden 2011 11:42  
prosím věnujte pozornost důležitému upozornění!!
Nové příspěvky se vrší nad sebe, tedy ty první a vysvětlující, jsou až úplně dole !!!
Proto je třeba, zde v deníku, zajet až úplně dolů - na začátek, a začít po jednotlivých příspěvcích číst postupně směrem nahoru !!!!!!
Díky za pochopení!!!!

P.S.
webové stránky o KIGAKU se připravují a odkaz na ně zde najdete ihned, jak se podaří je zprovoznit.

upozornění!!!!
11. září 2010 09:37  
Milé ženy a dámy,
hodně z vás mi píše o radu či nějaké vyjádření pomocí KIGAKU. jenže máte nastavené blokování- především věkové!!! takže, i když sebe více chci, nemohu vám odpovědět! Pokud pošlete např mailovou adresu, rád odpovím!!! jinak opravdu nemohu nic dělat!!! díky za pochopení!!!
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Martulli26 (22) Zlín - Hledám člověka co vi co chce, a nejde mu o úlety na jednu noc. Záleží mu na svém protějšku a nemá potřebu užívat si jinde. O prince na bílém koni nestojím na pohádky jsem už velká
 Milan2222 (29) - Sex stretko diskrétne mlada Boleslav
 Josef-2 (65) Plzeňský kraj - , , , , .
 pivar (59) Ostrava a okolí - Najdu tady zenu pro normalni vztah
 Rachel21 (31) Olomouc - Zdarek, hledam nekoho na pokec atp.
 Leopolda (44) Praha - město - Šla bych na houby...Š
37.873 žen a 68.848 mužů k seznámení, z toho je 3.738 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 520+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s56