Ivi2, napsal bych, ale z nějakého důvodu jsem blokovaný.
Žena z Milovic a okolí, která by chtěla bluegrassového muzikanta?
Nic nemusíš jenom opravdu Žít, napiš mi a dozvíš se více
Hledám kámošku v říjnu do Francie.
Yirka13 (55)
Je to marný, je to marný, je to marný....8-)
peja (48)
Chceme trávit sobotní večer ve virtuálním světě? Já ne. Ty? Žena 25-40
Nestydim se kolik mi je,,nestydim se ze chci na rande,,,,chcete mne???
Hledas vic nez jen kluka na psani rad te poznam
Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě???
Lásko nevzdávej to,život je tak krásný...přece.Pojd ho užít.
jirkka8x4
50 let, Praha - město

20. srpen 16:24
Přál bych si hodnou, aktivní ženu, která má ráda sport, přírodu, filmy, hudbu, knížky, prostě život, má nějaké zájmy. Má v sobě ženskost, laskavost. Řídí se hlavně svým citem a rozumem.
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška175 cm
Postavaštíhlá, 84 kg
Dětinemám, v budoucnu děti chci
Praha a okolí ( ženy a muži ze stejného kraje )
Praha - město
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholzcela výjimečně
ZnameníŠtír (23.10.-21.11.)
Registrace6. květen
Naposledy14. září
Počet přihlášení19 x
Profil zobrazen1.234 x
Povaha
Suverén nejsem, ořezávátko taky ne. Jsem dobrý na sport. Ale taky dost nesmělý a nejen to, mi celá léta brání někoho mít. Nemám kde se seznámit. V práci jsou jen chlapi. Při mých zájmech ženy moc nejsou a vidím, že jsou zadané. Nepiju, nekouřím - další průšvih, takže do míst, kde se lidi nejvíc seznamují, hospody, bary, chodím málo. Přes někoho se seznámit taky nemůžu, těch pár kamarádů a známých, co mám, tíhnou taky spíš k alkoholu a hospodě. V knihovně vidím ženy, co by se mi líbily, ale já opravdu nejsem ten, co jen tak někoho osloví. Navíc ženám až tak moc nedůvěřuju. Jsem romantik ve snech, realista v životě. Kartáček, pastu na zuby, mýdlo, šampon, používám, nejsem čuník. I když jsem po fyzické stránce docela hodně akční, aktivní a pohyb miluju, tak zároveň vyhledávám klid a pohodu, mimo uspěchanost téhle doby. Služku nehledám. Na mých fotkách v galerii, mám data vzniku.
Zájmy
Baví mně skoro všechno, tedy kromě pletení a háčkování :) Výlety do přírody. Nadchnul jsem pro čtení knížek (Jeffery Deaver, Dean Koontz, Jo Nesbo, David Morrell, atd.) Jsem nadšený filmový fanoušek (režiséři třeba Steven Spielberg, David Fincher, Tony Scott, Clint Eastwood, atd.) Fascinuje mně středověká Praha. Rád mám Cimrmany, Holzmanna, Červeného trpaslíka, atd. Rád jsem fotil, než se mi skácel foťák se stativem.....asi vítr :)
Mám rád hudbu, hlavně taneční - trance, třeba tenhle,
https://www.youtube.com/watch?v=SUxWs6D57oE
https://www.youtube.com/watch?v=xXxztQ6NdwY
Sporty
Oblíbené sporty
fitness, plavání
Mám (tedy myslím, dost možná už ne) astma a alergii. Můžu s čistým svědomím napsat, že fyzickou kondici, mám dnes lepší, než většina dvacetiletých kluků. Stáhnul jsem to na minimum. Aniž bych to se sportem a zdravým životním stylem přeháněl. V případě pochybností....chodím do fitness Řepy, dopoledne po 10 hodině, nebo do FormFactory na Evropské, večer po 17 hodině. Kdo mně tam vídá, může informovat, jestli se nezadýchám :) Cvičím 3x týdně, pro radost, většinou kondičně, ale nemám problém přiložit pod kotel. Sport mi změnil zásadně nejen fyzický, zdravotní stav, ale uzdravuje i mojí duši.
Média
Periodika
Cinema
Sleduju to, co se týká mých koníčků, co mi může něco přinést, pobavit mně, nebo něco, co prostě má nějaký smysl. Nečtu noviny, nekoukám na zprávy, ani na reality show, reklamy. Bulváru se vyhýbám. Jen proto, že jsem tím filmovým fanouškem a tedy sleduju filmy a dokumenty, jen proto já a moje Toshiba zůstáváme spolu :) Jinak bych si televizi nikdy nepořídil.
Majetek
Nepřišel jsem si sem nic koupit.........ale jestli je to důležité, bydlím v pronájmu. Něco jsem mám , , nasysleno, , na vlastní byt to nestačí, na ostatní věci ano. Dluhy nemám. Auto bych třeba mohl mít, nechci ho. Nevadí mi MHD, mám lítačku a baví mně i chodit pěšky. Bližší než Krkovička, je mi Jája s Pájou :)
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Venuse7777 (38) Jablonec nad Nisou - Ahoj
 MARCOSPIND (23) Trutnov - AHOJ HLEDÁM KAMARÁDKU NA VOLNÉ ČASY A TAKÉ BYCH CHTĚL NAJÍT PŘÍTELKYNI KDO VÍ CO MĚ TU POTKA. CHCI TRÁVIT ČAS S NĚKÝM KDO MÁ ASPOŇ TROŠKU STEJNÉ ZÁJMY
 mswb (37) Benešov - Někdo fajn na procházku, film, pokec...zatím....Muž, co má hodně koníčků a nemá čas na blbiny, co má rád děti a nehledá postelovou bohyni a posluhovačku v jednom...prostě jen fajn ženskou, parťačku, pohodářku, co má ráda pohyb, knihy, každodenní obyč
 hezkyden1 (46) Břeclav - láska ne flirt
 Cukruk78 (41) Plzeň - Už si chci jen uívat, , bez starostí.
 bohuss (49) Uherské Hradiště - heldam zenu pro spolecny zivot
38.242 žen a 69.824 mužů k seznámení, z toho je 3.250 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 460+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s53