Zdravím, dámy. :-) Hledám... viz profil. V případě zájmu napište.
Ale je tady krásně... Jo, tady jo... ;)
Kdo by jel v pondělí ráno na ryby?
Ahoj, rád poznám někoho, s kým si budeme rozumět, smát se stejným blbo
Outis (42)
Ahoj, někdo na dovolenou k moři nebo kamkoliv podle dohody v termínu o
Marsam (54)
... napíše žena 56-66let, která má ještě odvahu žít a je upřímná...
Na koupání to dnes není, ale na procházku v lese jo. Přidá se někdo ?
jojak30 (44)
a co láska kde se vytratila?
Versace30 (126)
vzkaz pro 1jana2405 nejde ti odpesat sem blokovan tebou
POZOR na profil Jz77, podvod
elv889
54 let, Ústi nad Orlicí


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si svůj
SEZNAMOVACÍ PROFIL

 Kaci5430 (53) Beroun - Hledám muže 48-60let, 180cm a výše, z rozumné vzdálenosti. Ne na dopisování, schůzka u kávy, či vínka napoví víc.
 michaela_87 (39) Šumperk - Už nechci být sama
 Elazabeth01 (52) Děčín - Hledám hodného muže, přiměřeného věku a výšky s kladným vztahem ke kutilství, zahradničení a přírodě všeobecně.
 Robert158 (54) Uherské Hradiště - Hledám hodnou a příjemnou ženu která umí komunikovat. Holky proč tu nemáte fotky a vyžadujete je po nás Nebo nezdá se Vám že máte hodně drsné inzeráty ze kterých moc rády slevujete čím to je
 MarekTJ (34) Vsetín - Ahoj. Hledám ženu 24-36 let pro vztah. Není třeba nic tlačit na sílu, a pokud budou vzájemné sympatie, můžeme se více osobně poznat. Je mi 34 let, pocházím z Valašského Meziříčí.
 Slezan68 (57) Krnov - Trochu samotář, spíše introvert. Jinak snad přiměřeně normální. Obvykle pohodář. Domácí kutil, průměrně zručný, ale baví mne to. Hudbu rád poslouchám, tančit však neumím a neláká mne to. Zajímá mne historie, i když většinu jsem schopen rychle zap
20.122 žen a 44.770 mužů k seznámení, z toho je 385 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 250+ nových mužů a žen
© 2006 — 2026 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s33