Každopádně nikdo nečte, co je napsáno tady :D
Život je boj, ale stojí za to.
Vždy, když něco krásného končí, něco krásnějšího začíná
loncin (56)
Jsem nesmělel....vyléčí mě někdo?
Hledám parťačku na lyže do Itálie
DeLock (28)
nezávazný vztah? nejlépe žena 30+ ..já 27, okres Nový Jičín..víc ve vz
Něco by to chtělo... :D
123Aja (36)
Můj Amor má bud mizerný šípy,nebo je na dovolené:D
Paja23 (47)
Haló, je tady někdo? Nejlépe má 2 polovina srdce.
A je to tady konečně se potvrdilo,že vás zajímají jen obrázky:-C
edoras
44 let, Okolí Prahy

12. leden 01:25
Životní partnerku si primárně hledám mimo internet. Nevěřím tomu, že na seznamce jde najít životního partnera (vysvětlení v deníku)
Takže se tady se poohlížím spíše po kamarádce do divadla, na večeři, do čajovny, na procházky, na přednášky. Budoucnost je otevřená.
Hledám vztahpřátelský, nezávazný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška183 cm
Postavaštíhlá, 75 kg
Rodinný stavrozvedený(á)
Děti2
Praha a okolí ( ženy a muži ze stejného kraje )
Okolí Prahy
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníŠtír (23.10.-21.11.)
Rodinajsem z úplné rodiny
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, užívat si a bavit se, svoboda a volnost, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání
Registrace12. leden
Naposledydnes je právě online
Počet přihlášení33 x
Profil zobrazen215 x

 Více o mně – Když se tak dívám na profily, napadla mě poznámka, že pokud máte v profilu napsáno "hledám normálního chlapa", tak to rozhodně nehledáte mě .
 
Hledá partnerku
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Vtipálek, Gentleman/Lady, Romantik(čka), Optimista(ka), Postelovej bůh(yně), Seriózní, Spolehlivý(á)
První rande(představa)
Čajovna? Večeře? Nebo i kdekoliv jinde.
Potřebuji u ženy vnímat její ženskost, něhu, jemnost, krásu. Potřebuji ženu přemýšlivou, usměvavou, která má ráda sex, kreativní, optimistickou, upřímnou, moudrou, štíhlou, co má ráda doteky. Ne pecivál. Ženu co má ráda kulturu, divadla, alespoň občasný sport, Ženu co stojí na vlastních nohou a chce vedle sebe rovnocenného partnera.
Ženu co si váží sebe sama, respektuje druhé lidi, je pokorná k životu.
(Kuřačky si sami sebe neváží. - Mluvím jen o kuřačkách cigaret )
Ženu, která se nespokojuje s tím, co je teď, ale snaží stále profesně i duševně růst.

Základem vztahu je oboustranná upřímnost a důvěra. Jen v takovém prostředí může vzniknout intimita, která je podmínkou partnerské lásky.
Povaha
Moje povaha
mírná, klidná, pozitivní, věrná, spolehlivá, obětavá, diplomatická, aktivní, podporující, zaměřená, urovnávací, naslouchací
Spolehlivý, paličatý, přemýšlivý, kreativní, nepořádný, pozitivní, hodně tolerantní, vyrovnaný, konstruktivní, důsledně upřímný, otevřený vyzkoušet v životě cokoliv. Rád vymýšlím nové věci, rád experimentuji.

Zájmy
Moje zájmy
divadla, kina, jízda na kole, internet, programování, studování, vzdělávání se, turistika, cestování
Počítače jsou koníčkem, který přerostl v zaměstnání. Psychologie zůstává jen koníčkem, ačkoliv mám i terapeutický výcvik.
Sporty
Taekwondo, plavání, ping-pong, turistika, lyžování.
Média
Hudba
rock, new age, vážná hudba, instrumentální, folk a country
Literatura
vědecká, sci-fi
Veškerá literatura a média s duchovním, vědeckým, nebo psychologickýcm rozměrem.
Filmy zejména dokumentární, sci-fi, fantasy, dále filmy s hlubší myšlenkou. Rád si i odpočinu u komedie.
Rád mám většinu českých filmů.
Nejolíbenější knihy: Malý princ a Sára
Autoři Fulghum, Coelho, Richard Bach, Chalíl Džibrán, Halík, Tomáš Sedláček, Fromm, Jung, Tolkien, Woody Allen, Esther a Jerry Hicks a samozřejmě největší z velikánů, Jára Cimrman.
Hudba: Hegerová, Mig21, Divokej Bill, XindlX, Redl, Kryl, (Nohavica = zpívat a skládat písně umí, jako osobnost hodně zklamal), Duende, Létající Koberec, Cohen, Klus, Chinaski, Hradišťan, Radůza, klasika Bach, Mozart, Smetana
Majetek
Nějaký ten majetek by se našel ale myslím, že to není pro tuto chvíli důležité. Na zaplacení útraty (za oba) na případné schůzce, peníze mám.

Ještě vlastním docela bujnou fantazii, což se nejvíce projevuje v zaměstnání a v sexu .

Co naopak nevlastním, je TV, pokud je to pro někoho důležité ... .

Naposledy v deníku

Proč nevěřím, že lze na stesti.cz najít partnerku?
13. leden 10:59  
1. Ani fotka nenahradí osobní setkání a mnohokrát jsem si ověřil, že dojem z osobního setkání se téměř vždy značně lišil od představ, jaké jsem si o ženě udělal během elektronické konverzace.

2. Idealizace partnera je asi přirozený jev, který vzniká tím, že si s někým píšeme, kdo nám je sympatický. Vidíme jen fotku a reagujeme na psaný text a obojí je nám sympatické, jinak bychom v konverzaci... celý text
1. Ani fotka nenahradí osobní setkání a mnohokrát jsem si ověřil, že dojem z osobního setkání se téměř vždy značně lišil od představ, jaké jsem si o ženě udělal během elektronické konverzace.

2. Idealizace partnera je asi přirozený jev, který vzniká tím, že si s někým píšeme, kdo nám je sympatický. Vidíme jen fotku a reagujeme na psaný text a obojí je nám sympatické, jinak bychom v konverzaci nepokračovali. Ale nejsme si schopni vytvořit reálnou představu skutečného chování a vzhledu protějšku, protože to přes počítač reálně nejde. Proto tam automaticky vkládáme naše představy, téměř vždy idealizované. Každé osobní setkání pak zákonitě musí být zklamáním. Jsme pak zklamaní i z člověka, který by nám v běžném životě připadal fajn, kdyby jsme si o něm předem nevytvořili idealizovanou představu.

3. Není zájmem seznamky najít partnera, ale naopak udržet své členy co nejdéle ve stavu hledání (tedy aktivní na seznamce). Proto tu nejsou filtry, kterými by se dal partner s podobnými zájmy a podobným nastavením vyfiltrovat mnohem snáze.

4. Vzniká tady paradox jehly v kupce sena, kdy žena, která se chce reálně seznámit, je zahlcena desítkami až stovkami vzkazů od mužů, kteří mnohdy pořádají plošné útoky, kdy své univerzální vzkazy rozešlou desítkám žen, které jsou pak přehlceny a nejsou schopny reagovat, pokud nesedí na seznamce nonstop. Muži, kteří pošlou občas jeden přesně cílený vzkaz jsou pak zklamaní z toho, že píší vzkazy, na které často ženy z kapacitních důvodů neodpoví. Muži nepořádajíci plošné spamování pak ztrácí motivaci psát a pro obě strany je vysedávání u seznamky ztráta času.

5. Zrádné je filtrování podle věku, které sám používám díky nedostupnosti lepších filtrů a ve snaze zobrazit si jen mladě vypadající ženy. Při tom jsem se sám často setkal s tím, že mnohá čtyřicetiletá žena vypadala lépe, než některé dvaceti pěti leté.Ale lepší filtry tady bohužel k dispozici nejsou.
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 charizm (45) Praha a okolí - zralý Charizmatický , inteligentní muž hledá milenku. Foto vzájemně.
 kalupinka007 (37) Brno - město - carpe diem, vyresena minulost, zadny nudny zivot (cestovani, sport, etc.) - pokud je ti to vlastni, rada te poznam
 callea (49) Hradec Králové - Ahoj, hledám pohodového, veselého muže nekuřáka s vyřešenou minulostí, který má zájem o vážný vztah, mající rád výlety, procházky, léto , moře a třeba i to lenošení.Odpovědi prosím pouze s foto.
 xxsofa (34) - Flirt je akvarel lasky.
 nazhaveny_kluk (29) Praha - město - Hledam fajn zenu co me zauci...
 Horneet (36) - Jen tak
31.441 žen a 55.369 mužů k seznámení, z toho je 5.913 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 570+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s58