Kdo se mnou dnes půjde do divadla na rychlokurz "Sex pro pokročilé"?
Pouze anketa v deníku, děkuji ;-)
Hledám kamaráda, parťáka, který mi věnuje čas na dovolené ...posledníc
Kalden (42)
Desive jak se tu neda vazne seznamit.. Najdu plnostihlou lady?
Mildovo (46)
46-letý z Kladna hledá starší ženu. Nepřestávám, doufám, věřím !
PetrD (45)
Celý svět jde do p*dele, tak si to pojďme ještě užít, dokud to jde.
Hledám někoho kdo by to myslel vážně a ne jen hodiny psani
hledám ženu pro své potěšení....
Kalden (42)
Mila baculka co by tu byla opravdu kvuli seznameni..Najdu?
TEN21 (50)
Pořád mi hazíš,, košťata,,do cesty! už bys měla napsat.Ty.
ardberg
46 let, Hradec Králové

dnes 18:06
Chytrá, vtipná, s jiskrou v oku a s pěkným zadkem ?
Hledám vztahvážný, přátelský, flirt, nezávazný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška177 cm
Postavastřední
Rodinný stavsvobodný(á)
Královéhradecký ( ženy a muži ze stejného kraje )
Hradec Králové
Vzdělanívysokoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
Profil zobrazen1.762 x
Hledá partnerku
Věk partnerky
30 - 55
Výška partnerky
150 - 185
Povaha


INTP, čili to nejlepší, co může být.


Naposledy v deníku

Šestačtyřicet
21. říjen 15:28  
Mám asi 100 podřízených, z toho pár manažerek, kterým bych mohl říkat třeba "area development manager executive" nebo "regional head support ambassador", leč nazývám je "oblastní vedoucí", hezky česky, nejsme žádní korporátní mentálové, co si honěj ego skrze cizojazyčné zveličování svých pracovních pozic.

Nu a jedna z těch manažerek, nádherná holka, která by z fleku strčila do kapsy 99 procent... celý text
Mám asi 100 podřízených, z toho pár manažerek, kterým bych mohl říkat třeba "area development manager executive" nebo "regional head support ambassador", leč nazývám je "oblastní vedoucí", hezky česky, nejsme žádní korporátní mentálové, co si honěj ego skrze cizojazyčné zveličování svých pracovních pozic.

Nu a jedna z těch manažerek, nádherná holka, která by z fleku strčila do kapsy 99 procent všech těch unylých nehezkých slepic, které si říkají "modelka", se mi stará o firemní Instagram. A "holka" říkám proto, že jí ještě nebylo 30 (vy "holky" 45 a víc, co hledáte "kluky": což se krapet zahloubat nad svým životem, případně navštívit lékaře přes hlavu, případně oboje ?). A je nejen krásná, ale i přemýšlivá a nesmírně pracovitá (což má pro mě mnohem větší váhu, nenajímám lidi do práce, abych na ně čuměl, ale aby makali) a jede jak drak. To mi nesmírně imponuje (ostatně jí uctivě vykám, jako každému v práci), páč nesnáším flákače, bo jsem poslední velkej pracant držící náš HDP nad vodou. Ale k tématu, kruciš, neodbočujme.

Jak obhospodařuje ten Instagram, je děsně legrační, když mi vždycky říká, co tam chce spáchat za aktivity. Z mého pohledu její sdělení vypadá asi takto: "Já myslím, že bychom měli *&@@# /*+-+ mnb nebo rgwdte*&@ pak weef#& #&@&&# a pak ti lidi /*#@&/* a pak to dáme do příbéhu a /*#&@/*&@@. Souhlasíte ?" S čímž pochopitelně jinak než souhlasit nelze, že ? (Mimochodem, jedna z mých dobrých rad do života je: když nevíte, o co jde, a někdo se vás na něco ptá, odpovězte "ano", nesmírně se vám zpříjemní život, věřte). Já tu fotkovatou věc fakt nechápu - k čemu to je dobré ? A o co tam jde ? A proč mě pořád otravují fujtajblový botoxový žebračky, co chtějí moje služby propagovat na svým Instagramu, prosil se je někdo ?

Z nastíněného si nejspíše ti bystřejší z vás dovodili, že já jaksi nemám svůj osobní Instáč. A ani Facebook. Ostatně, ani na ten WhatsApp mě neužije ... ani na Viber ... ni Messenger ... jojo, se mnou se musí pěkně postaru vypisovat a vyvolávat. To je ale mizérie, že ?
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Veda1 (66) Olomoucký kraj - Hledám přítele na toulky městem i lesem... Nechci se stěhat, a nepotřebuji od nikoho peníze.
 Albikus (52) Třebíč - Ahoj hledám ženu na společné trávení času a dalších aktivit. Jsem rozvedený bez dětný.
 Maminka46 (46) Tábor - Hledám partnera, kamaráda co mě bude mít rád a bude mě brát takovou jaká jsem.
 Isabella013 (53) Praha - město - Sympatak na urovni hledam pohledneho chlapa mladsiho vzhledu, ktery ma styl Ps:do pratel si nikoho nepridavam
 Karolko (48) - Hledám ženu která po mne bude toužit chtíti mne vedle sebe každičký den nepůjčí mne nikomu jinému jiné ženě a chtíti mne jen pro sebe a já ji budu milovat Můžeš býti maminka dcerky
 Ondra73 (48) Olomouc - Jen vážně
35.869 žen a 68.913 mužů k seznámení, z toho je 3.780 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 370+ nových mužů a žen
© 2006 — 2021 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s32