AldoRaine(39)Pardubice - 39/ Rozvedený/ Děti ve střídavé péči/ Sportovec/ Pracovní nasazení: vysoké/
Bydlím v domku. Děti miluju, i když občas přijdou s otázkami, na které nemám odpověď. Práce mě baví, ale vztah je to, co mi chybí. Sportuju, protože mě to drží v hlavě i těl
leaa1(54)Znojmo - Ráda bych poznala sympatického muže, který má rád pohodu, přírodu a upřímnost. Nehledám románek, ale kamaráda a parťáka, se kterým bude radost sdílet volný čas, ať už při kávě, procházce nebo výletu. Život je krásný, když máš s kým se zasmát.
martin89cb(36)České Budějovice - Jsem bezdětný nekuřák 36 let normální postavy 180/90, a rád bych našel pohodovou ženskou (štíhlé nebo normální postavy). Prosím ženy (obézní/tlusté) ať mi nepíší/neodepisují. Nemám proti tomu nic je to každého věc, jen to není nic pro mně. S pozdrave
Lucie_stesti2025(53)Okolí Prahy - Chci Tě najít, abychom mohli oba smazat svůj profil a tím začít náš příběh, být tu jeden pro druhého.
Vanessa18(18) - Ahoj Jmenuju se Vanessa a hledám nového přítele do života
Stastnasedmicka(45)Ostrava a okolí - Pohoda a usmev je maly krucen k úspěchu Š