Co si jít zahrát na kytaru k Vltavě a zazpívat si ?
Krásné léto ve dvou?:)
Roman75 (43)
Rad bych nasel pritelkyni. Ve dvou je lepe. Napises?
onlyK2 (27)
Nějaká slečna na výlety, povídání a srandu? ;)
Žena na seznameni ze severnich čech,,LB.CL,, napiš budu rad ,
Hledám pěknou holku na luxusní dovolenou, vše platím !!!!
Je mi to líto, promiň. Nebudu jmenovat, ty víš, o koho jde
tenaxum (65)
Hledám štíhlou spolucestovatelku 55+ na výlet obyt.autem na Sicílii .
ALONE70 (47)
KONKURZ:hledá se tmavovlasá,nekuřačka pro Hlavní roli v životě..
Kalden (39)
Opravdu neuveritelne co za inteligentky a barbiny tady je.Asi si ty pr
Yana
49 let, Okolí Prahy

10. červen 15:43
Hlavně nehrotit....Kdo tahá do vztahu svou minulost, zůstane s minulostí..Obrátit list a plnit si své touhy a přání..očistit duši. Vzpomínky ty krásné se nemají zapomenout..ale než vzpomínat, raději prožít ještě krásnější..ono to jde)) Jen nahlédnu , zda tu není někdo s kým bych měla stejné sny.. Své sny si plním..
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška162 cm
Postavastřední, 63 kg
Dětimám, ale nežijí se mnou, do budoucna určitě nechci
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholzcela výjimečně
ZnameníKozoroh (22.12.-20.1.)
Působímcharismaticky, mladě
Vlasytmavé
Tetovánínemám
Očizelené
Brýlekontaktní čočky
Vírav sílu vyšší moci, v sebe
CírkevKarma
Životní cíleláska a přátelství, užívat si a bavit se, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání
Registrace10. červen
Naposledyvčera
Počet přihlášení46 x
Profil zobrazen546 x

 Více o mně – Hluboce v mé DNA: příroda, zvířata, cestování, motorky, fotografování.Vztah k zvířatům, hlavně k psovitým šelmám..(nepočítám do nich malá plemena..hlavně čivavy a kšíry z Yorku). Miluji vlčáky, vlky a lišky, divočinu. Ráda jsem v zahradě a květiny jsou má radost. Žila jsem na samotě a to je asi nejvíc.. Ticho, svatojánské mušky večer..klid a vyprávění. Občas ráda cestuji, jsem fotografka. Miluji řemesla a tuze ráda sedím na bobku a pozoruji, jak se odlévá socha u přátel v atelieru, ková meč, sekera , fouká sklo...nebo také tvořím já. Mám ráda lidi, co umí vykouzlit krásu, dokonalost svým umem a nejen v přírodě i doma.. Neumírám v nečinnosti..jsem akční baba a chci poznat stejně postiženého .. jen se musí hold ozvat první on..já muže první neoslovuji..i kdyby se mi nevím jak líbil......to teď ale kecám...))) 
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Vtipálek, Gentleman/Lady
První rande(představa)
Neholduji vysedávání u kávy po restauracích, ani v hospodách. Tam mě nenajdeš.. Myslím si, že muž by měl mít Filipa a vymyslet sám skvělou schůzku pro oba.. Ale pozor, nesnáším přetvářky a natřásání.. o to nestojím.. Měla jsem vše, prožila jsem mnoho, abych věděla, co je pro život důležité a co ne.. věř mi))
Chtěla bych poznat moudrého muže...v tom je vše.
Povaha
Moje povaha
klidná, rozhodná, samotářská, pozitivní, veselá, pečlivá
Jsem temperament, co si nenechá líbit nic zlého. Samostatná jednotka a to bych chtěla zanechat tak, jak to mám nějakou dobu.. Neženu se ani do vdavek, ani do společného bydlení....Mám ráda svou jistotu...Prosté, ne? Mám ráda poznávání se. A neurážím se, nemám na ta dramata čas..a málokdo v dnešní době by za to stál...Pokud se pro někoho rozhodnu, ráda s ním budu sdílet jeho i mou cestu..
Zájmy
Moje zájmy
šití, vaření, vzdělávání se, malování, turistika, cestování, brusle
Je toho mnohem víc, jen věnovat se všemu nelze.. květiny, zahrada, design, zvelebování ..teď si sama tvořím fontánu na terasu..Když se podíváš tady na zájmy..ty nejdůležitější tady stejně nejsou..
Sporty
Oblíbené sporty
box, bojové sporty, motorky, motokros
Mám ráda závody..auta, motorky, offroady..prostě pořádné závody. Mám také ráda bojové sporty..MMA.. Nejsem děvče na kolo..a to jsem v mládí lítala na galuzce jako drak..Prostě kolo já ne! Hold přeplula jsem na jógu a turistiku...cokoliv..jen kolo ne))
Média
Hudba
pop, rock
Literatura
detektivky, historická, cestopisy
Už dlouho nečtu a že jsem toho v životě přečetla.Ale vracím se...třeba Richardové -Fulghum a Bach a pak můj Remarque. Mám ráda pasáže z Malého prince..Ale život ochutnávám raději v reálu.. Nemám ráda falešné oblbování národa, politice se vyhýbám...občas nechápu, co si lidé nechají namluvit..Mažu ze života negaci, muže pijavice poznám a zoufalce nevyrovnané také..Jsem ve skutečnosti šťastný člověk se skvělou intuicí, jen ji občas neposlechnu... ale hned to napravím)))
Majetek
Mobil
mám

Naposledy v deníku

Proč si budovat vztah, když máš každej rok nějakej jinej? :)
18. červen 20:54  
Jeho autorem je Kiro Markopulos a zaujal....ale opravovat mu chyby nebudu)))

"Vztah... v dnešní době začíná většinou přes lajky, smajliky a na základě sledování vzájemných životu na sociálních sítích. Je nová doba, přece si nebudeme psát dopisy ne ?Š

Vztah... je ohroženej pravé kvůli sociálním sítím, snapchat, instagram, Facebook. Kolik z vás tohle musí před svoji polovičkou schovávat. Kolik... celý text
Jeho autorem je Kiro Markopulos a zaujal....ale opravovat mu chyby nebudu)))

"Vztah... v dnešní době začíná většinou přes lajky, smajliky a na základě sledování vzájemných životu na sociálních sítích. Je nová doba, přece si nebudeme psát dopisy ne ?Š

Vztah... je ohroženej pravé kvůli sociálním sítím, snapchat, instagram, Facebook. Kolik z vás tohle musí před svoji polovičkou schovávat. Kolik z vás lajkujete ostatním holkam/klukům z účelu upozornění na sebe, cmon klikni na můj profil treba se ti taky líbím ... a kolik z vás lajkujete opravdu jen pro ten obsah, co ta fotka má. Kolik z vás víte navzájem svoje hesla do telefonu? Kolik z vás otočí displej když vám někdo v přítomnosti vaši polovičky napíše, kolik z vás má dokonce ty upozornění vyplý ... a kolik z vás si pri čtení tohodle sahá do svědomí?

Kolik z vás? Je vás málo, kdo dokážete odolat tem lajkum, komentářům, chatům a vědět, jakej je rozdíl mezi flirtem a jednoduchým vyznáním podpory v podobě lajku a komentáře. Je strašně tenká hranice mezi tím co napíšeš a tím co chceš aby ten druhej pochopil, ze jsi napsal/a a tolik lidi tyhle intriky využíva denno denně ikdyz mají doma člověka kterej jednou byl pravě to, co celej život hledali. Musíš vědět co máš doma, a jakou ten člověk pro tebe má hodnotu a musíš vědět ze dokážeš držet pouze hranici kamarádství s někým koho si přes sociální sítě pravé poznal. Je mi na blíti z toho jakým způsobem někdo dokáže ojebavat svoji holku/kluka a skrývat na telefonu něco, co by by toho druhého sundalo kdyby to viděl/a.

Vztah... kolik jich skončilo pravé kvůli tomuhle.

Tyvole, však je to jednoduchý. Maš v životě člověka kterej pro tebe znamená nejvíc na světě, tak Proč ho budeš ojebavat. Nechápu to a nepochopím, proč je někdo ve vztahu, na fb a ig hraje největší lásku a přitom má otevřených 10 chatu s jinýma kundama. To je ubohost a slabej charakter. Nic víc nic min.
Pokud chceš bejt dlouhodobe stastnej, musíš jen s jednou osobou. Pokud to nedokážeš, tak na co mít vztah?"

Já jen doplním... Nedávno ně
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil

 Nick123 (40) Praha - město - Ráda se seznámím....foto a pár řadek vše usnadní..
 natara (42) Brno - město - Je čas začít znovu ...
 Burk (30) Chomutov - Milé slečny/milé ženy nevím, jestli je dobry zpusob se seznamovat pres sit, ale zkusim to i ja...Modrooky, černovlasý (s pár šedinami a tvořícím se kolečkem :D ), 30-ti letý , rozvedený , vysoký , údajně sympatický ( teda jen podle moji rodiny :D ) m
 Nikdo (101) - Ano, je pravda, že mě každý zná jinak. Stejně ale vždycky skončíme u toho, že mě budeš znát jen tak, jak budu chtít já. To je ale zase na Tobě.
 Goshawk (54) Středočeský kraj - .....nevím, možná že čas je relevantní Asi ano, jelikož běží čím dál rychleji a ve dvou se zpomalí...
 Bella1 (47) Písek - Chci tě milovat, bez toho, abych tě spoutávala... Vážit si tě, bez toho, abych tě hodnotila... Jít po tvém boku a nebýt ti na obtíž... Poznat tě blíž, ale nedělat si na tebe nárok... Vzdalovat se od tebe bez pocitu viny... Vidět, jaký doopravdy jsi a
29.222 žen a 49.155 mužů k seznámení, z toho je 374 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 200 nových mužů a žen
© 2006 — 2018 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s58