Kalden (44)
Dalsi pokus. Snad se konecne ta prava ozve. Vazny vztah? Baculka?
MujMily (100)
zase jsem si koupil něco co jsem nepotřeboval
MujMily (100)
jak často přemýšlíte o sobě?
smile80 (42)
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já?
Což takhle dát si... kafčo?
Sqrrgh (51)
Milé děvče, které nefluše na chodník a nudli si neutírá do rukávu ?
Hledám příjemného muže pro vztah na úrovni a lásku...!!!
Fery56 (67)
Hledám paní, která by vyměnila drahé město za levný venkov.
Chcete opravdu najit,nebo se jen nudite?
Mej750 (49)
Najde se fajn žena do života?
Vikyne
52 let, Plzeň

3. únor 22:56
Vážení pánové, po zkušenostech na seznamovacích serverech jsem se rozhodla Vás obeznámit s tím, koho vlastně hledám. Nepište mi prosím ti z Vás, kdo jste ženatí nebo jinak nešťastně zadaní. Pokud nemáte uzavřenou minulost, neoslovujte mne prosím rovněž. Nemám zájem léčit něčí zlomená srdce. Pozváním na exotické dovolené s dvěma jednolůžkovými pokoji taky nevěřím. Dále Vám nebudu reagovat na zprávy... celý text
Vážení pánové, po zkušenostech na seznamovacích serverech jsem se rozhodla Vás obeznámit s tím, koho vlastně hledám. Nepište mi prosím ti z Vás, kdo jste ženatí nebo jinak nešťastně zadaní. Pokud nemáte uzavřenou minulost, neoslovujte mne prosím rovněž. Nemám zájem léčit něčí zlomená srdce. Pozváním na exotické dovolené s dvěma jednolůžkovými pokoji taky nevěřím. Dále Vám nebudu reagovat na zprávy typu Tak co kočičko, kdy se spolu pomazlíme? S návrhy na masáže zad může souhlasit snad jen žena mdlého rozumu. A jste-li právě ve finanční nebo jiné tísni, nemám zájem Vám v nouzi pomáhat, nejsem matka Tereza. Doufám, že jsem Vás na základě těchto vstupních informací nejen pobavila, ale i vytvořila filtr, díky kterému si obě strany ušetří svůj čas. Jinak přeji Vám mnoho trpělivosti a štěstí při výběru vhodné partnerky.
Hledám vztahvážný
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška160 cm
Plzeňský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Plzeň
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Profil zobrazen13.418 x
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 JolyaJerry (42) Frýdek Místek - Hleda se náhradní tatínek, co opravdu vi co to slovo znamená Prejeme si jen slušného a hodného, vtipného, životodárného člověka, co si rad zajde s dětmi nekam na výlet a nesedí porad jen doma.
 sobotnicek (43) Jihočeský kraj - Rád poznám usměvavou, spolehlivou pohodářku s vidinou do budoucna možná i vážného vztahu. Děti nejsou překážkou.
 Jooch (56) Ostrava a okolí - Najdu tady ženu, které chybí pokecat, přitulit, pomazlit se, sex. Preferuji dlouhodobý milenecký vztah, samozřejmostí je diskrétnost.
 daviiii (46) Liberec - Všude se píše že přátelství mezi mužem a ženou neexistuje.... Já si přes to myslím, že pokud se zvládnou krotit city převládající nad tím pro co oba přátelství chtějí a potřebují..... pro sdílení svých emocí, obohacení obou o vzájemný pohled na svět.
 Rebells (43) - Přesně vím co chci
 DanielaCh (56) Ústí nad Labem - Ahoj, najde se ještě muž, který je nezadaný, férový, který je schopný respektovat soukromí a bez možnosti sestěhování pro společně strávený volný čas. Pouze vážné seznámení. Zoufalci nepište
30.447 žen a 63.350 mužů k seznámení, z toho je 917 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 480+ nových mužů a žen
© 2006 — 2023 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s36