1981-Jicin...Blokujes mě...Nemohu ti napsat...
Pro nick pomenka - DDTČPŠS Jaké písmeno bude následovat???
Hledám vazne seznameni nehledam flirt ani sexualni hratky
mosus (49)
Ahoj mám chuť na příjemnou masáž,našel by se tady někdo:)
Teddy (60)
pro vonben - blokuješ mě, nemůžu Ti odepsat.
Miláčku kde jsi ??? Rád si Tě najdu třeba zde...
Sayco (48)
Hledám Tě,lásko...Čekám na Tebe...
Mart17 (49)
Pro většinu asi nepředstavitelné. Duše je lepší než pozlátko ?
Draha71 pokud neodepíšeš nemohu Ti nic dalšího napsat...
subicek (44)
rád bych docházel na domácí práce nejdu takovou ženu které by to vyhov
Tordain
44 let, Olomouc

1. srpen 21:47
Snažím se brát život s humorem, nadhledem a optimismem a to samé oceňuji i na jiných lidech. Rád se učím nové věci a baví mě být kreativní - ve volném čase se zabývám grafickou, hudební a filmovou tvorbou, občas bojovými uměními, cestováním a jazyky. Nemám rád hádky, omezenost, aroganci a sobectví (tyto vlastnosti nepovažuji za ukázku silného charakteru, ale právě naopak). Hledám spřízněnou duši, ... celý text
Snažím se brát život s humorem, nadhledem a optimismem a to samé oceňuji i na jiných lidech. Rád se učím nové věci a baví mě být kreativní - ve volném čase se zabývám grafickou, hudební a filmovou tvorbou, občas bojovými uměními, cestováním a jazyky. Nemám rád hádky, omezenost, aroganci a sobectví (tyto vlastnosti nepovažuji za ukázku silného charakteru, ale právě naopak). Hledám spřízněnou duši, se kterou si budeme rozumět, budeme mít rádi i své rozdíly a budeme si sebe navzájem vážit. Není to moc originální, ale kvůli tomu tu snad nejsme (každý, komu jde o skutečné city nebo kamarádství, tu vlastně hledá to samé).
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška183 cm
Postavaštíhlá
Rodinný stavsvobodný(á)
Dětinemám
Olomoucký ( ženy a muži ze stejného kraje )
Olomouc
Vzdělanívysokoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholnikdy
ZnameníŠtír (23.10.-21.11.)
Vlasyhnědé
Tetovánínemám
Očimodré
Hendikepnemám
Rodinajsem z úplné rodiny
Vírav sebe
Registrace28. srpen 2016
Naposledy17. listopad
Počet přihlášení1.634 x
Profil zobrazen6.871 x
Obvykle meč používám jen proti padouchům
Normální oranžový člověk.
Ranní vlak do neznáma. Nebo do Vídně.
Pozor, nápad na další projekt.
Špagetová pauza mezi filmovými záběry.
Snažím se naučit svou vlastní hudbu.
Organizování filmové výpravy.
Přemýšlím o tom, co dělám ve 3500 m.
 Tvorba (7)

 Více o mně – Výuka grafického designu a občas šermu, amatérská filmová a hudební produkce, amatérské překlady a tlumočení, údajně nenapravitelný optimista, který vidí svět jako absurdní komedii, umí jít za svým cílem, ale ne za každou cenu, a nerad ztrácí čas s těmi, kteří nechtějí ztrácet čas s ním. Nejsem dokonalý a ani někoho takového nehledám. 
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
nemám
Věk partnerky
28 - 44
Výška partnerky
160 - 185
Očekávám vlastnosti
Optimista(ka), Spolehlivý(á)
První rande(představa)
Kdekoliv, kde se budeme oba cítit dobře. Nehledám někoho jen pro dopisování, takže osobní setkání by nemělo být příliš dlouho odkládáno, protože bez toho nelze člověka opravdu poznat. Nedělá mi problém dojíždět při seznamování do jiného města nebo jiné země, ale je potřeba oboustranná komunikace a snaha se seznámit (ať už za účelem přátelství nebo hlubších citů), jinak se není čeho chytit.
Nemám rád ve vztahu hru na schovávanou, skrytou agresivitu a další "mentální hry". Pokud jde o seznamku, vzhledem k tomu, že mi nejde o krátkodobé "dobrodružství", oceňuji, když tu má někdo vyplněný profil aspoň v hlavních částech a fotku, zvlášť pokud není z dálky a ve slunečních brýlích - rád vím aspoň minimálně, s kým mluvím. Nejsem na seznamce pro zábavu, ale pro skutečné seznámení, proto se omlouvám, pokud někomu neodpovím, ale vážím si odvahy poslat vzkaz. Nechci tu trávit příliš mnoho času a těším se, až profil smažu.
Povaha
Moje povaha
pozitivní, veselá, věrná, bavící, aktivní, podporující, naslouchací
a romantická, ale ne nenapravitelně - po určitých zkušenostech někdy přemýšlím, jestli lze spřízněnou duši najít na tomto místě. Pokud jde o deník, uznávám, že si z toho trochu dělám srandu, a omlouvám se, jestli se to někoho dotklo. Na druhou stranu očekávám aspoň minimální smysl pro humor a schopnost nebrat sám sebe příliš vážně. To je totiž občas jediný způsob, jak vydržet na seznamce a vlastně i mimo, proto je pro mě v životě humor důležitý.
Zájmy
Moje zájmy
kina, internet, programování, vaření, studování, vzdělávání se, malování, hudební nástroj, skládání hudby, ochotnictví
kreslení, vytváření filmů (v současné době amatérské dokumentární filmy o evropských městech), jazyky, psaní, počítače, architektura, letadla.
Zajímá mě, jak věci v životě fungují, a tvorba cizích lidí mě občas inspiruje k vlastním pokusům. Mám rád umění i techniku, přírodu i města a líbí se mi, když se těmito oblastmi lidé nerozdělují, ale spojují. Kdosi se mě ptal, jestli jsem duchovní typ. Nevím, co si mám pod tím představit, což pravděpodobně znamená, že nejsem. Každopádně k mým zájmům nepatří veřejné psaní o sobě, ale bohužel takto seznamky fungují.
Sporty
Oblíbené sporty
fitness, bojové sporty, karate, snowboarding, turistika
Z bojových umění v poslední době iaido, někdy trochu karate, dříve také lukostřelba a aiki-jujutsu, jinak jsem zvyklý hodně chodit pěšky. Proto mi sport není cizí a rád se hýbu, ale netrávím hodiny v posilovně, neběhám ráno po městě, ani nesleduji sport v televizi (vím, nejsem správný Čech a je mi to fuk).
Média
Hudba
pop, rock, R&B / Soul / Funk, blues, vážná hudba, instrumentální, folk a country
Literatura
próza, vědecká, detektivky, sci-fi, krásná, historická, komixy, cestopisy
Bulvární zprávy mě nezajímají. Také je mi líto, ale účet na Facebooku jsem si nezřídil. Nic proti tomu nemám, ale pro můj život to nemá žádný význam. U hudby, literatury a filmů mi nejde o konkrétní styl, takže ten seznam není potřeba brát příliš vážně.
Majetek
Bydlení
ve svém bytě
Automobil
jsem bez auta
Mobil
mám
Techniku používám často, ale není pro mě problém být týden bez počítače, dva týdny bez mobilu a rok bez televize. Auto nemám, protože ho prostě momentálně nepotřebuji.

Naposledy v deníku

Komedie
26. červenec 20:06  
Na seznamkách občas bývá otázka, jestli se tam uživatelům líbí. Upřímně řečeno, není mi jasný její smysl. Nevím, jak ostatním, ale mně jde o ten cíl, o seznámení a o to, jestli se mi bude líbit člověk, kterého tam potkám, a ne způsob, jakým se seznámím. I kdybych ji potkal na veřejném záchodě, v opičárně nebo v mexickém loutkovém divadle, bude mi to fuk a budu velmi rád, že zmizím z libovolné sezn... celý text
Na seznamkách občas bývá otázka, jestli se tam uživatelům líbí. Upřímně řečeno, není mi jasný její smysl. Nevím, jak ostatním, ale mně jde o ten cíl, o seznámení a o to, jestli se mi bude líbit člověk, kterého tam potkám, a ne způsob, jakým se seznámím. I kdybych ji potkal na veřejném záchodě, v opičárně nebo v mexickém loutkovém divadle, bude mi to fuk a budu velmi rád, že zmizím z libovolné seznamovací služby. Sice přijdu o zábavu při čtení požadavků typu "nechci nikoho, kdo je z Prahy, má televizi a jí vepřové maso", naivních lákadel typu "jestli mě rozesměješ, není co řešit" a rubriky "Očekávám vlastnosti" s kuriózními kombinacemi "seriózní postelovej bůh pro rodinu", ale myslím, že už to nějak přežiju. Navíc tento systém neumožňuje psát francouzsky a vkládat některé internetové odkazy, protože automaticky odstraňuje nečeské znaky, takže pro mezinárodního padoucha se zábavnost poněkud snižuje.

Další zajímavostí je komunikace. Kdysi se mluvilo o tom, jak počítače ušetří lidem čas, ale dnes se většina tváří, že ho má stále méně. Mluvilo se o tom, jak je budou spojovat, ale dnes jsou rozdělenější, protože místo osobního kontaktu komunikují přes internet. Spousta zájemců o seznámení se paradoxně není ochotná setkat, i když takto nelze opravdu poznat člověka s internetovou maskou, nelze číst řeč obličeje a těla, nelze se naučit dělat kompromisy a počítat s následky svého chování, a "vztah" lze ukončit stiskem tlačítka "Debil".

Z jednoho profilu jsem se poučil o dramatickém životním moudru "Každý má v životě nějaký účel, který musí splnit", čímž jsem zjistil, že nejsem nic jiného než tupý nástroj vytvořený nějakým mizerou, který z toho teď má srandu, a navíc mám podezření, že mým účelem je tvrdnout na seznamce. V tom případě doufám, že ho brzy splním a zacpu mizerovi úsměv knihou na motivy této komedie. Kdosi mi říkal, že typickým znakem romantika je snaha být normálním člověkem. Možná ano, ale jsou i horší věci.
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Carolin (37) Praha - město - Dobrý den, jmenuji se Caroline, která hledá toho muže, se kterým mohu stavět dlouhotrvající vztah Byla jsem na chvíli svobodná a chci se setkat s tímto mužem, s nímž budu mít šťastný život a s kým budeme mít život šťastný jeden druhému. Věřím v poc
 listopad18 (41) Olomoucký kraj - Hledám tolerantního, podporujícího muže se smyslem pro humor, který ví co chce, se kterým se budeme milovat, respektovat a ctít jeden druhého. Jsem hodně časově vytížená a tím pádem se mi nedaří potkat partnera v běžném životním koloběhu, proto jsem
 EliskaG (31) Přerov - Nežiju minulostí a ráda bych měla svého "ochránce", na kterého bych se mohla těšit, kterého bych mohla milovat a radovat se z maličkostí.. Život se nemazlil, jsem soběstačná, ale nechci být sama. Ráda poznám muže, který už neplánuje mít děti. Další
 pelouch40 (40) Brno - venkov - Ahoj hledám ženu pro vážné seznámení
 MiStr58 (60) Kolín - Hledám štěstí, najdu
 tomashason (24) Blansko - Hledám holku pro seznámení pro volní čas a pro lásku
34.366 žen a 59.334 mužů k seznámení, z toho je 6.009 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 480+ nových mužů a žen
© 2006 — 2018 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s58