JRous (61)
Hledám v Kralupech a okolí do 50 km partneku.
Jseš ženskákrev mléko.Ráda si hraješ?Praha a okolí ozvi se
Racek39 (46)
Najdu zenu s větším pozadím a stehny do 65 let? Pojďme to společne sma
Jit111 (58)
Nevím,kde jsi ty,ale já jsem tady :-))
NEXTOM (51)
Klidně se ptejte,ale odpovím jen co chci a komu chci..
Ahoj, rád bych tu našel někoho kdo, by chtěl začít plánovat budoucnost
Muž, který se chce opravdu seznámit? Nezadaný s vyřešenou minulostí.
Kalden (44)
Mila lady ktera by se opravdu seznamila? Praha...Vztah.
Fakt si někdo myslí, že půjdu randit s někým,kdo nechce poslat foto?
Godgory (54)
Je to tady supa-dupa. Občas se stane, že i někdo odepíše :-D
Sqrrgh
51 let, Pardubický kraj

Zápisky seznamovačovy (250)
22. duben 16:37  
Drže v jedné ruce knihu, ve druhé sklenici s ledem a sifónem s malinami a mátou a rukou třetí vytvářeje tento zápis, užívám si na verandě slunné odpoledne. Ptáčci cvrlikají, pejskové štěkají, cirkulárky cirkulují, broučci .. ti nevím, co dělají, zkrátka si tak hoví v trávě, banda jedna líná, kočky spí, žijeme tu ve spokojené a vzájemně se nerušící symbióze a pospolitosti, Noe by záviděl.

Á propos, když už jsme u toho ledu ... že prý je krize ? A že lidi těžko vyjdou od výplaty k výplatě ? Energie a hypotéky požírají lidem úspory ? Tak že to u nás je ? Dle jistých signálů to nemůže být pravda, no schválně: dostala se mi do pařátů nabídka na speciální nápojový LED Z GRÓNSKA, se kterým je údajně pití nápojů zcela nový zážItek. To se mi snad zdá - i kdyby to byla tisíckrát pravda, to už se fakt všichni zbláznili a toto nám má přinést štěstí ?

Zcela přejdu, že nás každý týden někdo bombarduje apokalyptickými zkazkami o nevratném a zrychlujícím se tání ledovců, včetně těch grónských, a on jim někdo ten zbyteček ledů, co ještě neodtály, bude kutat a odvážet do světa ? To je nečestné a nesportovní. Ale i kdyby žádné oteplování nebylo ... fakt je třeba letecky a následně nějakým speciálním kamiónem přepravovat 4000 (slovy: čtyři tisíce) kilometrů nějakou zmrzlou vodu, kterou si mohu udělat doma v podstatě zadara a nezačudím kvůli tomu zbytečně vzduch na půlce zeměkoule a nevytvořím tuny odpadu navíc, jinými slovy bez žádného navýšení již existující ekologické zátěže ? Fakt nechápu. I kdyby auta jezdila na vodu a bez výfuků, k čemu je to dobré, když se tu živí zbytečný a marnivý konzum a když kvůli lidské rozežranosti putuje zboží a speciálně potraviny napříč světem sem a tam a nemuselo by to být ? Nejsem ekomaniak, zelený teroristy bych zlískal a Greta je kráva, ale tohle je moc; moje krédo zní: žij přiměřeně a neškoď. Doufám tedy, že se grónský led neujme a že ostatní to odmítnou stejně jak my.

PS: stejná trotlovina je voda z Fidži; kdo to pijete, ať je vám dneska večer špatně. A zítra taky.

Zápisky seznamovačovy (249)
21. duben 09:39  
Aby nezavládlo hloupé nedorozumění v důsledku mých těkavých zápisků, které se musejí vejít do určitého počtu znaků (pamatují ti starší, jak 1 sms mohla mít max. 168 znaků ? To jsme se hodně snažili být výstižní, úsporní a přemýšleli jsme nad vším, co píšeme ... notabene, když 1 zpráva stála 6 kaček), nechť zde zazní jasně a jednoznačně: mé kočky jsou perfektně vycvičené, chovají se způsobně a poslouchají na slovo. Demonstrovat to budu na příkladu ze dneška, než jsem vyběhl:
kočička: sedí u dveří a kouká
já: "Kočičko, čičí, pojď sem za mnou."
kočička: sedí u dveří a kouká
já: "Kočičko, čičí, pojď sem za mnou."
kočička: čistí si kožíšek
já: "Děláš si srandu, kočko mizerná, tak přijdeš sem nebo ne, když na tebe volám ?"
kočka mizerná: otočí se a jde pryč ... čili přesně podle mého rozkazu přišla nebo ne

Z výše uvedeného je zjevné, že je to inteligentní a samostatně myslící tvor (to má po mně) a ne žádný tupě poslouchající zvířecí mentál bez vlastního názoru, potlačující integritu vlastní osobnosti. Hned půlhodinu nato jsem se s jedním takovým politováníhodným animálním případem setkal - jak jsem se tak šinul mým ladným kolíbavým během podél hřiště, vedle na čerstvě posečené louce se tam jeden maník ostentativně vytahoval dovednostmi svého psa. To bylo samé "lehni" a "sedni" a "zůstaň" a ta nebohá drezúrovaná čuba, pozbyvší poslední špetku své psí důstojnosti, skutečně lehala, sedala a zůstávala ... jen aby mohla schramstnout jakýsi jidášský piškotek nebo něco obdobného; smutně jsem odvracel zrak, bo se na to nedalo dívat. Kdyby to viděla moje kočička, odflusla by si hnusem, kdyby to bývala uměla; nejspíš by tedy došlo na opovržlivé zamračení ... a to vážně nechcete vidět, když se moje malá kočička zamračí, kam já se hrabu, když se káravě zahledím na zlotřilý lumpenproletariát v práci.

Zápisky seznamovačovy (248)
19. duben 09:58  
Náš potok je plný po okraj. Přesněji řečeno - byl předevčírem, dneska už to lehce opadlo, ale valí se to fest. Je těžko uvěřitelné, že v létě před 4 roky stejné koryto bylo dočista vyschlé a cirka 3 měsíce tudy neprotekla ani kapka; dnes tudy protéká milionkrát více vody. Což je nesmysl, když o tom přemýšlím, páč když nulu znásobím miliónem, pořád mám nulu, že ? I když, kdo ví, za našich mladých let tomu tak bývalo, dnes nevím, co se ve školách ti smradi učí - psát neumějí, počítat neumějí, znalosti nemají. Mám to z první ruky, páč se mi tenhle matroš hlásí do práce. S oblibou čtu v životopisech pasáž "zájmy", páč 11 lidí z 10 tam píše hovadiny typu "zábava, internet, posezení s přáteli, tanec" - přeloženo "nedělám nic, jen se poflakuju a pochastávám a jsem závislák na smártfounu". Ale to je až na druhém místě mé životopisové hitparády - vítězem je jednoznačně "ráda se učím novým věcem", to je nepřekonatelný fórek, který jen tak něco netrumfne. Kdo na tohle přišel, kristapána ? Proč to tam všichni píšou ? Notabene, když u 11 lidí z 10 je to lež jako věž; nic se učit nechtějí, chtěj mít vegáč, moc se nepředřít a nedejbože si něco pamatovat zpaměti, to je konečná. A pokud jsem to správně odtušil, ideální pracovní doba by byla středa+čtvrtek od 11:00 do 16:00 a s hodinovou pauzou na oběd. A jen v sudých týdnech. A za to 40 čistýho. Přesto by mě zajímal ten "nultý pacient", první, kdo s tím nesmyslem o učení se nových věcí přišel a od kterého se to šíří a šíří jak epidemie. Ale ať nechodíme daleko: stejné je to i se zdejšímki legendárními "vyřešená minulost", "jezdím, bydlím, telefonuji" a jinými otřepanými hláškami, které sem ondyno nějaká nebožačka mdlého rozumu prskla ... a od té doby se to zažírá do profilů dalších a dalších uživatelek (stejně mdlého rozumu), aniž by jim to bylo něco platné.

Zápisky seznamovačovy (247)
18. duben 20:18  
Já se tady s tím sice nemažu, ale nějaké hranice existují, kam nezajdu; hlavně bych považoval za nízké vyřizovat si tady adresně s někým účty - tím mám na mysli zveřejňování dvoustranné komunikace. Za sebe dím, že mě fakt nezajímá, co jste si kdo s kým udělal/a. Já se sice tady semo-tamo rozčiluju, ale vždy víceméně obecně, ani ve snu by mě nenapadlo kopírovat sem perly, které mi od vás přicházejí v soukromých zprávách a zcela mimo mísu by bylo k tomu přiřazovat jména; i když bude na druhém konci drátu naprostá blbka, o kterou bych si ani kolo neopřel, ničemu bych nepomohl, kdybych to tu adresně ventiloval, jen ať si užijí i jiní, proč jim to ulehčovat ? Pokud už se přiblížím zmínkou o někom konkrétním nebo o konkrétní situaci, je to až poté, co se dotyčná odtud odlogovala (pokud se sem vrátí pod jiným jménem ovlivnit nemohu) a i tehdy to bude beze jména a nikdy si nebudete moci konkrétní story přiřadit ke konkrétní osobně, proč taky ?

Přijde mi fakt trapné, když tady na Tabuli padají jmenovité výpady, invektivy nebo dehonestace nebo když v Deníku někde narazím na nějaké konkrétní citace. Ano, i když původní pisatel je prasák a/nebo hovádko. Nic proti, ale oplácet debilům zlé zlým je vítězství těch zbabělých debilů, protože bych se snížil na jejich úroveň. I tu avizovanou nejblbější mentálku bych takhle nikdy nenatřel (a materiálu bych měl na +/- 2 roky), protože by to bylo nedůstojné a nebylo by to nic než anonymní výpad vůči někomu, kdo v tu chvíli nemá možnost obrany. Ostatně: kde je řečeno, že co zveřejňujete, je pravda ? Co když se jen zhrzeně mstíte a vymýšlíte si ?

Pro vyloučení pochybnosti: popsanému jednání protistrany jsem nikdy čelit nemusel, bo pouze prudím, ale nejsem kretén. Nicméně vy, o kterých je řeč a děláte to, můžete mít IQ klidně 350 a kozy jako vozy, ale inkriminované podvraťácké praktiky o vaší mstivé povaze vypovídají víceméně vše, co potřebuju vědět = nebrat !

Zápisky seznamovačovy (246)
17. duben 10:05  
Tak nám zfanatizovaná levicová geurilla cenzuruje pohádky pro děti. Řádění ochranců čistoty a stoupenců za ty jediné správné názory a jediná správná slovíčka neunikla ani Aghata Christie a 10 malých černoušků má rázem utrum. A budou následovat další a další, oni se prostě nezastaví před ničím, tihle zakuklený komouši/fašouni (račte si vybrat, neb jeden za 18 a druhý bez 2 za 20), kteří se rozhodli nás proti naší vůli ochraňovat. Želbohu toto v historii nikdy neskončilo dobře, páč zdroj problému tkví v tom, že kdo určí, co správné jest aneb "Quis custodiet ipsos custodes" ? Chudák Orwell se v hrobě obrací.

Trefně se k tomuto téma tu vyjádřil před dlouhými léty Tomáš Matonoha - jeho krátký stand-up nabývá s přibývajícími roky na aktuálnosti, je třeba si ho připomínat (nevhodné pro děti do 7 let; pokud jsou starší 7 let, už beztak všechna ta slova znají ze školy):

https://www.youtube.com/watch?v=z4y8iSP4u5A
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Daska64 (59) Chomutov - Najde se muž 50 - 62 na vážné seznámení
 Ladin59 (64) Okolí Prahy - Hledám přítelkyni s výhodami.
 Angel98 (25) Praha - město - Neboj se napsat :) moc tu nejsem tak kdyztak na whatsapp 725840985
 HPetraa (30) - .
 Rockso (46) Olomouc - Sportovně založený pohodář, hledá podobný protějšek .
 Gentiana (53) - Vzrušuje tě předat sperma a nevědět a neznat
29.483 žen a 61.158 mužů k seznámení, z toho je 3.517 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 380+ nových mužů a žen
© 2006 — 2023 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s33