JRous (61)
Hledám v Kralupech a okolí do 50 km partneku.
Jseš ženskákrev mléko.Ráda si hraješ?Praha a okolí ozvi se
Racek39 (46)
Najdu zenu s větším pozadím a stehny do 65 let? Pojďme to společne sma
Jit111 (58)
Nevím,kde jsi ty,ale já jsem tady :-))
NEXTOM (51)
Klidně se ptejte,ale odpovím jen co chci a komu chci..
Ahoj, rád bych tu našel někoho kdo, by chtěl začít plánovat budoucnost
Muž, který se chce opravdu seznámit? Nezadaný s vyřešenou minulostí.
Kalden (44)
Mila lady ktera by se opravdu seznamila? Praha...Vztah.
Fakt si někdo myslí, že půjdu randit s někým,kdo nechce poslat foto?
Godgory (54)
Je to tady supa-dupa. Občas se stane, že i někdo odepíše :-D
Sqrrgh
51 let, Pardubický kraj

Zápisky seznamovačovy (265)
28. květen 23:06  
V roce 1951 unesla skupina lidí vlak z Chebu do Aše a projeli jím do Německa. Je o tom film, je o tom kniha. Pár faktů:
- věděla o tom úzká skupina lidí a jejich rodinní příslušníci, cirka 20 lidí
- takže většina ze 110 pasažérů neměla ponětí, že do Aše nedojedou, většina lidí se také z Německa dobrovolně vrátila
- plánovalo se to měsíce a organizačně to nebyla žádná sranda - třeba proto, že ve vlaku vždy byli esenbáci, strojvedoucí byl členem skupiny, ale topič na lokomotivě už ne a tak dále
- stalo se v Československu na normálněrozchodné trati

A teď se podíváme, čím nakrmila web jedna lobotomka, která si hraje na novinářku:
"Poté, co do vlaku nastoupila většina cestujících, zavřely se dveře a většině cestujícím bylo jasné, co bude dál"
"lidé si užívali poslední doušky krásy Československé republiky a začaly se těšit na nový život"
"Plány byly jednoduché, ale realizace o něco složitější"

Článek je zde:
https://medium.seznam.cz/clanek/betynka-vlak-svobody-ujel-komunistumn-primo-pred-nosem-a-prorazil-zeleznou-oponu-do-zapadniho-nemecka-9439

Chce mi blejt. Před léty bych si myslel, že to napsal robot, ale současná AI by se takovou kupu nesmyslů styděla vytvořit. Už jen ta retardovaná čeština, kterou to je psané, tahá za uši, v některých větách zjevně chybí slova. Ale tam jsou zbastlený i fakta - odkdy je 20 lidí ze 110 "většina" ? Co na tom plánu bylo "jednoduché" ? A pozor - třešínkou na tom debilním počinu je titulní fotka:
- lokomotiva není česká, ale německá
- je úzkorozchodná, taková u nás nikdy nejezdila (resp. možná marginálně na zrušené úzkorozchodce z Frýdlantu do Žitavy a to ještě kdovíjestli)
- ta fotka JE OPAČNĚ !!! podívejte se na čísla

Fakt třískat málo, dneska jsou lidi líní i dobře kopírovat.

Zápisky seznamovačovy (264)
25. květen 07:46  
Strhla se mela kolem danění vína a jak už to tak bývá, melou se nesmysly a zmíním se o těchto:

1) Argumentačním faul: "vína nebudou mít spotřebku, zato zboží X nebo Y bude v sazbě DPH 21 procent"
To je stejné, jako kdybych řekl: uběhl jsem mou trasu za 45 minut, zatímco M. byla v Praze autem za hodinu a půl. Pokud to někomu nedošlo, vína jsou v nejvyšší sazbě DPH odjakživa a určitě tam zůstanou. Jenže kdejakej brepta už spřádá divoké úvahy, aniž by byl schopen od sebe rozpoznat různé daně, jejich účel, konstrukci a sazby. V tomto jsou vinaři obviňováni neprávem - leč tím končí jejich obhajoba.

2) Vtip roku: "uvalení spotřební daně zlikviduje tuzemské vinaře"
To je lež jako věž. Račte si uvědomit, že v Česku se nějakých 60 - 70 procent zkonzumovaného vína DOVÁŽÍ, takže spotřebka nejvíce dolehne na import všelijakých levných hnusů, krabicáky a podobný svinstva, kterých jsou plné markety. Čili těch 17 kaček na "sedmičku" u toho levného vína přivodí citelné zdražení cizácké produkce. Proti tomu to bájné a opěvované moravské víno nezdraží vůbec, protože - je drahé už dnes. Koupit flašku za tři stovky není žádný problém, protože moravští vinaři jsou chamtiví a napalují prodejní ceny už roky. Takže jestli dneska 300 a po zavedení spotřebky 320, je to nějaký rozdíl ? Řada vinařství nezdraží vůbec, protože lidi nejsou blbí a lokálpatriotismus má své meze. Že kulturní dědictví ? Ale kuš, víno je chlast jako každý jiný. Že vinaři mají vysoké náklady a dlouhou návratnost ? A kdo postaví hotel nebo farmu nebo krám s oblečením to snad nemá ? Já bych jim tu spotřebku napařil bez milosti; když to zvládnou lihovarníci i pivovarníci, proč by nezvládli vinaři ? Pravý důvod odmítání spotřebky je jinde - s vínem se šmelí a podvádí ve velkém a najednou by to bylo hodně obtížné a snáze postižitelné. Nic jiného v tom nehledejte, vinaři prostě nechtějí, aby se jim koukalo pod ruce.

Osobně si myslím, že vinaři ve finále prohráli a že se jim to vrátí jako bumerang.

Zápisky seznamovačovy (263)
24. květen 11:36  
Už to vůbec není vtipné. Jsem srozuměn s tím, že "studený máj, v stodole ráj", ale s tímhle počasím by měl být ráj asi tak sto let. Minulý týden konečně přestalo ráno být jak v lednu (popravdě mám dojem, že v lednu bylo tepleji), ale dneska zase taková ledárna, je to opravdu nutné ? A komu tím prospějete ??? Dokonce ani randič nebyl na svém místě; "randič" je dědula, kterého míjívám při běhu kolem osmé hodiny ranní na lavičce u lávky (neboli mostku, jak by řekli na Moravě, tam lávky neznají) přes místní veletok (jezdí odkudsi kamsi na kole, u lávky mívá pauzu, pocucává tam plechovkovej Gambrinus a balí babky, co choděj kolem z nákupu v Bille ... a řeč je samozřejmě o randičovi a ne o veletoku), ani ten tam nebyl a nedivím se mu.

Jestli si toho počasí neráčilo všimnout, za měsíc touto dobou má být léto a jaksi ještě ani pořádně nezačalo jaro, ať tam s tím někdo rychle kouká něco udělat, nebo se vážně začnu hněvat. Koupil jsem si supermegatenký běhací úbor, váží méně než nic, ale s takovou ho otestuju leda na svatýho Dyndy.

Zápisky seznamovačovy (262)
18. květen 16:54  
"Vědci u žen obecně popsali osm druhů bradavek" - to je dnešní titulek na jednom serveru. Stále trvám na tom, že by "vědce" měli poslat dělat něco užitečného, protože prostředky na ně vynaložené se vyplýtvají na kdejakou trotlovinu.

Zápisky seznamovačovy (261)
9. květen 10:01  
Obávám se, že lidstvo hloupne a je stále více oblafnutelné, ač máme stále více informací o všem možném - k čemu to ale je dobré ? Vemte jogurt, kterého se prodávalo x ks, napište na něj PROTEIN a hle, najednou se prodává 10x víc než předtím, vždyť tam přeci je ten protein, šmankote ! Že protetin je česky "bílkovina" a že tam byl i předtím je samozřemě nepodstatné. Před chvílí zase na mě vykoukla na Jútúbu reklama na jakýsi krém, který dal na trh novou vypalovačku pro ženský jménem RETINOL. A za těch 30 vteřin reklamy to bylo porád retinol sem, retinol tam, vážně se tvářící paní vědátorka v bílém plášti se mračí do Petriho misek (nejspíš retinol reaguje rychleji, když se na něj mračíte) a zkrátka nabudete dojmu, že si Retinol musíme i mazat na chleba, abychom byli zdravější.

Pointa ? Kdybyste dávali pozor ve škole, věděli byste, že retinol není nic jiného než vitamín A. Jenže říkejte lidem, že mají používat vitamíny nebo nazvěte krém "vitamín A", to je nudařina a mnoho marketingových oddělení by přišlo o práci.

PS: původně jsem chtěl napsal ještě dovětek "Co bude příště, stoprocentní čistá voda v prášku ?" .... ale pak mi to zahlodalo a prohnal to internetem a samozřejmě už to existuje ! Zatím jako fór, ale dejte na mě, ono to přijde a budou to mít v každém marketu.
https://www.zbozi.cz/vyrobek/instantni-voda-v-prasku/

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Paja1970 (53) Mělník - Muži, ráda bych potkala upřímného, soběstačného optimistu, který má jistě už něco za sebou, ale věří, ze spoustu před sebou.
 slash33 (24) Praha - město - ...
 IVeTA2023 (51) Plzeň - Chci zkusit, zda se potkáme, štěstí. Š
 Kedar1982 (41) Žďár nad Sázavou - Nehledám vztah, hledám partnerku, která má zájem vztah budovat
 Matysek68 (54) Středočeský kraj - 54 letý vdovec hledá ženu přiměřeného věku .Rád pracuji na zahrádce. Zájmy Masáže, čínská rehabilitace , Pes , zájem o rodinu . Abstinent , nekuřák
 Hiluxxx (50) Olomoucký kraj - Hledám..... Foto pro přátele ...
29.480 žen a 61.163 mužů k seznámení, z toho je 3.643 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 380+ nových mužů a žen
© 2006 — 2023 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s36