Racek39 (46)
Najdu zenu, ktera neni hubena?
vovisek (36)
Pojďme na rande, třeba na procházku, kafíčko a popovídáme si nezávazně
sxppl (54)
V tobě se poznat, nechám se i ochočit
Hledám spřízněnou duši.
kdo rád... ranní rosu, netknutý sníh, něžné doteky, atmosféru lesa...
Jit111 (58)
.....omlouvam se,nemuzu odepsat,pokud me mate v blokaci :((((
Hl.menší,spolehl.,upřím.a laskavou ženu klidné,mírné povahy.Káva?
RBM0301 (48)
Rad bych nasel pritelkyni. Zajdeme na kavu? Jen vazne!
Takže nic, svobodná, bezdětná na seznamce prostě sci-fi?
Sympaťanda na Badminton, pravidelně? Zn. Druhou raketu mám. ;)
Sqrrgh
51 let, Pardubický kraj

Zápisky seznamovačovy (231)
29. březen 21:16  
Tak nám PEPSI mění logo:
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-pepsi-meni-logo-40427264#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest217_krokovy_redesign_feedu_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Aha, prodeje nefrčí a marketing si musí zasloužit výplatu (než se zjistí, že nové logo nepřineslo vůbec nic, budou tito markeťáci dávno škodit v jiné firmě). Navíc tihle se moc nevytáhli - toto logo už totiž Pepsina měla před nějakými 20 lety, (viz: https://99designs.com/blog/famous-design/pepsi-logo-history/), jen teď bude trochu přicuchané, aby se mohlo říct, že to je pokrok a novinka.

Neštěstí korporací je neustálá rotace nových lidí ve středním managementu, kteří potřebují vykázat činnost a tak buď vymýšlejí kraviny nebo to, co už tu jednou bylo (a bylo tu už všechno) - a leckdy o tom ani nevědí, páč v korporátu se snadno vytrácí historická paměť a tak se jede v cyklech, dobře jim tak. Pokud si budu chtít koupit Pepsi, tak že na ni mám chuť, i kdyby ta piksla byla žlutá s růžovými puntíky. Soráč, ale kde to funguje, logo se nemění.

Já to vidím u sebe - jsem tu stále už dlouhé roky, ale u obchodních partnerů se imrvére střídají ti vyžírkovští manažírci a vypatlané manažírkyně a zkoušejí na mě ty jejich nabiflované poučky. A já jím pak říkám "tohle jste nám nabízeli v roce 2010 a nešlo to" ... nebo "toto jsme u vás poptávali před 6 lety, ale nestáli jsme vám za odpověď, takže pápá" a tak dále. K jejich smůle si totiž pamatuju všechno - jména, časy, události, ceny a jiné piškuntálie a to až do leckdy zarážejících podrobností. Osobně považuju osobní kontinuitu, loajalitu a firemní paměť za největší podnikovou hodnotu. Tudíž kecy pošahaných ejčáristů, že dneska lidé zkoušejí, co jim v práci vyhovuje a proto že mění často práci a jsou k firmám nevěrní a musíme se s tím smířit, to jaksi ať se praktikuje jinde. V práci se mají vytvářet hodnoty a ne bloumat o nesmrtelnosti chrousta. Tak co, kdopak se k nám hlásí ?

Zápisky seznamovačovy (230)
28. březen 07:52  
Málo co potěší po ránu týden po jarní rovnodennosti víc než pohled na zasněžené chodníky, jsem tedy náležitě nadšen. Zimní oblečení už je nicméně uloženo pod sedmerými zámky a klíče jsem odhodil kdesi v dáli, neb jsem se zařekl, že kabát už nevytáhnu dřív než někdy v listopadu.

Včera na poradě jsem si ověřil, že jsem asi poslední člověk na světě, který si něco pamatuje. Dělám to tak od útlých let, nemohu si pomoci - něco mi ve škole řekli, já si řekl "aha !" a pamatuju si to. Popravdě stále chovám přesvědčení, že přesně z těchto důvodů se do školy chodí (nechť mě případně někdo opraví). A naznačený modus operandi používám dodnes. Ale zpět k poradě.

Před měsícem jsem 4 svým manažerkám (byly u toho všechny najednou) dal úkol: až se stane TO, uděláte ONO1, ONO2 a ONO3. Včera jsem se pídil po důvodech, proč úkol není splněn tak, jak jsem chtěl (bo TO už nastalo), a výsledek byl tristní:
- N. první udělala ONO1
- V. udělala ONO3
- M. udělala ONO1 + ONO2
- L. to zazdila úplně a neudělala nic; důvod - "vůbec nevím, že by se to říkalo"
Takže vzájemně se usvědčily z toho, že "se to říkalo", neb v součtu splněno bylo, ale měla to udělat každá jedna stejně a ne každá jen kousek. A kdyby aspoň držely ústa, ale ony ještě se hádají ! Na ženských se mi toto líbí asi ze všeho nejvíc, páč je v tom na ně spolehnutí na 100 procent: prostě neuznají, že něco udělaly blbě. (Mimochodem, umělá inteligence se omluví, když vznesete námitku, že její řešení je v rozporu se zadáním.)

Zápisky seznamovačovy (229)
27. březen 08:09  
Fakt by mě zajímalo, kolik šmíráků může odradit text typu "zadaní a ženatí nepište", "nemám zájem o sex "nebo "milence nehledám". Já tedy, shodou okolností, nejsem ani zadaný ani ženatý, ale kdybych byl, neodolal bych a hned bych psal, čistě jen ze sportu ... a stejně tak být seznamkový prcálista, neudělá mi větší radost, než oblbnout a obtáhnout přesně tyhle milence nehledající chytračky, takže bych je vyhledával. Nebo "hledám muže, který nelže" .... a jak to asi poznáte, že jsem tak smělý ? Jakože kdo odpoví, že nelže, tak nelže ? Znám jednu, co od šamstrů žádala sken občanky, aby si ověřila, že dotyčný není ženatý ... a pak naletěla maníkovi se dvěma dětma a partnerkou, se kterou žil asi 10 let už ... to jen na dokreslení, že chtít můžete cokoli, ale ve finále jste k smíchu (ona ale je z Moravy, to je jistá polehčující okolnost, nemůže za to). Ale že furt nic nebo šlápance vedle, tomu se divíte, že ? Proto by mě interesovalo: proč to tam píšete ? A vlastně než jsem to dopsal, už jsem si odpověděl sám: páč se na nic lepšího nezmůžete a kde nic není, ani smrt nebere. Nu jak myslíte, ale fakt to je děsná hloupost, akorát navádíte ty, které chcete odradit, aby se na vás zaměřili. Ve finále totiž není většího nesmyslu, než coby chlap jít na seznamku s vidinou snadného obskurního zasunutí - to je prostě k smíchu. Kdybych tyto pohnutky měl, už bych dávno mlátil hlavou do zdi a odešel do kláštera, bo něco takového je zhola nemožné. To spíš uspěju, když dám dnes odpoledne pokec s prodavačkou v Lidlu než tady a ještě dostanu slevu na tuřín nebo vepřovou kýtu bez kosti. V zásadě se zde totiž vyskytují tyto 3 skupiny uživatelek:
1) kupa keců na téma, co/koho NECHCE (fuj, nebrat)
2) kupa požadavků na téma, co VYŽADUJE (fuj, nebrat)
3) nepíšou nic (fuj, nebrat)

Ani s jednou skupinou se slušný lidi nezahazujou. Současně poklona ženám, které do naznačených skupin nespadají a není jich tolik, jak by se zdálo.

Zápisky seznamovačovy (228)
26. březen 09:44  
Včera jsem byl nesmírně činorodý ve smyslu domácích prací. Mám k uklízení velmi zdravý vztah - dělám to účinně a zgruntu, když už, leč ne po žensku (= furt), ale selektivně a nárazově - to je dávno dokázáno, že věčné uklízení je marnění času, bo se tím nepomůže ničemu. A taky je zbytečným startérem různých půtek. Heslo dne: čím dřív uklizíno, tím dřív tam bude bordel.

Nejprve jsem si porovnal oblečení ve skříních - a když už jsem byl u toho, šup hned pár věcí z baráku do sběrného kontejnéru. S lítostí jsem vyřadil i některé košile, jelikož už hrozilo, že by se mohly začít špičky límců i manžety a nemůžu chodit po světě jak vandrák, že ? Hned jsem vyžehlil, co vyžehlené nebylo; žehlení mě nesmírně uklidňuje a dělám ho rád (opět ne často, košil mám fakt hodně a sem tam nějaká použitá neznamená díru v garderóbě). Nu a pak se mi zachtělo udělat si procházku do hobbymarketu a pořídit tam nové panty do skříněk, tudíž jsem vyměnil i ty panty (už jsem to odkládal dlouho) a zbylé jsem namáznul, ať nevržou. A jelikož bylo tak pěkně frišno, ještě jsem popadl zahradnické nůžky a zlehka přičísnul živý plot, co mám za barákem (Malá Kočka tradičně pomáhala tím, že si důležitě sedla hranu pařníku a koukala, jak pracuju). Ledva jsem to došmikal, bác ho a slejvák jako prase; jářku, to je jak na apríla toto, prostě jako. Nu a pak jsem dostal nutkavou chuť na palačinky a jak známo z lékařských knih, tu lze zahnat pouze palačinkami - tudíž jsem jich ze pár udělal a v bujarém rozpoložení je pomazal marmeládou ze smrkových výhonků. Ano, existuje taková; mohl bych se chvástat, že jsem tu marmošku dělal sám, ale nedělal, cizím peřím se zásadně nechlubím.

Když už jsme u cizího peří - další plagiátorka. To je fakt síla, ale na druhou stranu - těší mě, že jsem stvořil něco, co po mně zůstane. O kravkách, jejichž intelekt zamrzl na CTRL+V, si přesto myslím svoje a kletba č. 2 již byla vyřčena, když si nedaj říct po dobrém.

Zápisky seznamovačovy (227)
25. březen 07:40  
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=NM52_0PgO_k&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2cJ22fX9HfZjRhW-F8RwD3FAjwbO5GKKZR5gPK4b1wDRY_sGIpvLgS_h4

Auta nejsou moje hobby a svým synovcům jsem odmala vtloukal do hlavy snadnou poučku: čím agresivnější a bezohlednější řidič, tím menší má péro. Přesto je dnešní zápis o autech, páč se snažím mít přehled všade, dopravu nevyjímaje. Nahoře máte odkaz na rozhovor s maníkem ze Škody a velmi doporučuju si ho poslechnout, má něco málo pod půlhodinu (rozhovor, ne ten maník, šmarjá). Ani trilión novinových článků by vám nepodalo ucelený obraz o kreténismu, který ušili naši slavní europoslanci pro zářnou budoucnost našich potomků - chudáci děti, tady nejde o auta, ale o to, co bude další a další počin těch novodobých mičurinců. A taky si porovnejte jazyk a srozumitelnost, kterým nás ten pán informuje, že pochopí na první doboru i naprostý laiky, vo co že tady gou. A pak to porovnejte se zparchantělým newspeakem, linoucím se ze chřtánů našich politiků. Půlhodina informací, bez jakýchkoli vytáček, bez útoku na kohokoli, jen věcné a korektní sdělení. Jaká lahoda poslouchat někoho takového, notabene, když za celou dobu nepoužil ani jednou žádné plevelné prostě, jako, jaksi nebo jakoby, prostě jako.
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Alesnachazel (38) Tábor - Hledám a nenacházím
 FV26 (26) - Láska a věrnost na prvním místě....a pokud máš ráda přírodu a baví tě cyklistika, lyže, kino, pak jsi snad ta pravá...
 Anabis (38) Praha a okolí - Hledám upřímneho může se smyslem pro humor a pro rodinu. Najdu tě......
 Hopkirk1 (59) Praha - západ - Najde se žena na seznámení ....
29.918 žen a 62.407 mužů k seznámení, z toho je 3.781 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 380+ nových mužů a žen
© 2006 — 2023 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s31