Kalden (44)
Dalsi pokus. Snad se konecne ta prava ozve. Vazny vztah? Baculka?
MujMily (100)
zase jsem si koupil něco co jsem nepotřeboval
MujMily (100)
jak často přemýšlíte o sobě?
smile80 (42)
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já?
Což takhle dát si... kafčo?
Sqrrgh (51)
Milé děvče, které nefluše na chodník a nudli si neutírá do rukávu ?
Hledám příjemného muže pro vztah na úrovni a lásku...!!!
Fery56 (67)
Hledám paní, která by vyměnila drahé město za levný venkov.
Chcete opravdu najit,nebo se jen nudite?
Mej750 (49)
Najde se fajn žena do života?
Sqrrgh
51 let, Pardubický kraj

27. leden 18:37
Milé děvče, ideálně chytré, vtipné, s jiskrou v oku a s pěkným zadkem, které nepíše hrubky a je schopno konverzovat písemně i bez kupy smajlíků a pak i telefonicky a následně naživo a nebojí se ? Nechť se přihlásí, děkuji pěkně.

Udržuju se v kondici, běhám, cvičím, nechlastám, nekouřím, hodně čtu, dopřeju si wellness, zajímám se o historii, mám všeobecný přehled. Mozek v hlavě vítán, závislost ... celý text
Milé děvče, ideálně chytré, vtipné, s jiskrou v oku a s pěkným zadkem, které nepíše hrubky a je schopno konverzovat písemně i bez kupy smajlíků a pak i telefonicky a následně naživo a nebojí se ? Nechť se přihlásí, děkuji pěkně.

Udržuju se v kondici, běhám, cvičím, nechlastám, nekouřím, hodně čtu, dopřeju si wellness, zajímám se o historii, mám všeobecný přehled. Mozek v hlavě vítán, závislost na Instagramu nikoliv.


Hledám vztahvážný, přátelský, flirt, nezávazný
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška177 cm
Pardubický ( ženy a muži ze stejného kraje )
Profil zobrazen12.801 x

 Více o mně – INTP 
Hledá partnerku
Nevolička komoušů, Okamury a Babiše + nechodící na demonstrace k Vrábelovi a Rajchlovi

Naposledy v deníku

Zápisky seznamovačovy (203)
4. únor 14:43  
Jářku, je to blázinec. Před chvílí tady pralo slunko do oken a zároveň zběsile poletoval sníh, až bych to nazval chumelenicí. Jak by řekli synci na Ostravsku: maras !

Dneska se kočičinec uráčil ven. Malá Kočka se tam tak prdolila, pak si sedla upostřed trávníku a jala se olizovat chvíli tu a chvíli zase onde, no ovšem, ideální místo a čas pro takové činnosti, proč to dělat uvnitř v teple, že ? ... celý text
Jářku, je to blázinec. Před chvílí tady pralo slunko do oken a zároveň zběsile poletoval sníh, až bych to nazval chumelenicí. Jak by řekli synci na Ostravsku: maras !

Dneska se kočičinec uráčil ven. Malá Kočka se tam tak prdolila, pak si sedla upostřed trávníku a jala se olizovat chvíli tu a chvíli zase onde, no ovšem, ideální místo a čas pro takové činnosti, proč to dělat uvnitř v teple, že ? Inu ženská, nehledejme v jejich jednání logiku. Nicméně už ji znám, nedělá to proto, že by musela; pouze mi tím dává najevo, že mě bude naprosto ignorovat - páč stačí, že mi dovolila jít s ní ven. A jak tak byla zabraná to té nesmírně náročné a odpovědné práce, vůbec si nevšimla, že zpoza verandy na ni číhá Bílej Kocour, byla sranda to sledovat. Kočičák nakonec vystřelil a tryskem proběh nebohé kočičce přímo před čumákem a zmizel za kůlnou, načež svrchu jmenovaná se lekla a ztratila rovnováhu a plácla sebou na záda. A jak z toho byla zjančená, tak vůbec neměla ponětí co se děje a jen tam ležela a rozhlížela se ... pak otočila hlavu ku mně a já v těch očích - na mou duši - viděl naprosto zřejmý dotaz: "no-ty-vole-co-co-co-to-bylo?". A to prý je němá tvář, pche !

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Hodis (38) Blansko - Trpělivost přináší růže, jeden voňavý květ pro vše pěkné zde najdu
 Stanislav124948 (40) Sokolov - Hledám touto cestou spřízněnou duši , fajn ženu
 Missyou111 (45) Beroun - Vítej, kdo hledáš lásku, vážný vztah, partnerství, společný život. Hledám muže, který, stejně jako já, už má dost samoty a chce žít život v radosti a lásce. Už vím, co chci a princ na bílém koni to není. Věřím ve spřízněnost duší a tvorbu společné c
 Luc1815 (19) Ústecký kraj - Ráda poznám príma kluka.
 Barculexxx (52) Praha a okolí - Někdo fajn
 kuciss97 (25) Litoměřice - Ahoj jsem mladý muž 25 let
30.446 žen a 63.346 mužů k seznámení, z toho je 542 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 480+ nových mužů a žen
© 2006 — 2023 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s37