Mladá holka která je na starší a hledá vztah i zázemí na venkově?
láká tě dominantní, velký chlap?
Anny75 (44)
Potkáme se?jdu se projít, zastavím se na zmrzce :-D
Chci se opět cítit zamilovaně a milovaně.
guarja (59)
jirina77700 máš nastavenou blokaci......nemůžu odpovědět
Vyprask (47)
Nehazejte všechny dom. muže do jednoho pytle mile sub. ženy........
Kurkova (52)
pro Velocipedista123 - máte mě zablokovanou, nemůžu Vám odpovědět. Pro
Tak jsem tady a rád bych pokecal...
holka na seznámení která ráda venkov a je na vysoké muže a hledá vztah
Vpohode (45)
Rad bych nasel partnerku. Jsi nezadana,nekuracka? Ozvi se. Roman.
Souzneni
42 let, Praha - Nové Město

5/5 Omlouvám se předem těm pár ženám, které text naštve, zadem už to většinou nestihnu :-)
9. leden 15:37  
Do tvého soukromého života se už plést pak nijak nemusím, a můžeš být samozřejmě s kým chceš, nejsem žárlivý ani hysterický.
Ale naopak, pokud bys třeba chtěla někdy zkusit soužití víc komunitně, ve více lidech, nebo třeba jen ve třech s mou manželkou, možná by i to časem šlo (ale tohle samozřejmě nemůžu slíbit, a šlo by to, až by byla případně vybudovaná vzájemná důvěra mezi vámi). Nesmí jí to nijak ublížit, je to skvělá holka.
Nicméně obecně soužití víc lidí, víc hlav, víc ví, a je větší zábava. Společné cestování, filozofování při společných večerech, atd. Chci dopsat knihu, tedy také uvítám probrání textu a názorů i z jiného úhlu pohledu od více lidí v partě, kritický názor a nápady na změny. Ale to samozřejmě lze dělat i ve dvou při případných občasných návštěvách tebe a dítěte.


Protože rozesílám stejný vzkaz (to co mám zde v deníku i placeném inzerátu), který byl označen jako obtěžující, nemůžu vám poslat vzkaz ani odpovědět, pokud máte zaškrtnutu volbu Blokovat obtěžující zprávy, v menu Nastavení - Blokace.

Snad v tomto případě nebude administrátorům zdejšího seznamování, které má kategorie na vážno i přátelství, vadit kontaktní telefon na mne, který je 601 583 677, pro případnou zájemkyni.

Vše celkově myslím vážně, nejsou to žádné sliby a lákání na nesplnitelné, zbytečně čas neztrácím. Kdybys chtěla o něčem důkazy, řekni si.

Pokud toto není v současné době tvůj "šálek kávy", tak alespoň ušetříme další energii nás obou, v opačném případě se těším na seznámení :)

Mohl jsem to udělat jako velká část mužů, jít s tebou na schůzku, neříct ti o manželce, nebo slibovat rozvod, atd., a pak to nedodržet. Ale nechci nikoho poškodit, takže to deklaruji takto, naprosto opačně než je běžný postup a otevřeně. Raději neslibuji z mé strany dopředu nic, než co můžu určitě splnit, přestože se těším na to, být spolu, až bude dítě dělat první krůčky, spolu u porodu, atd.
Závěrem, nejen pro případnou budoucí matku, ale i pro mne je to velká odpovědnost, většina mužů se boji, dobrovolně si takto udělat dít

4/5 Omlouvám se předem těm pár ženám, které text naštve, zadem už to většinou nestihnu :-)
9. leden 15:36  
Nicméně daleko víc než materiální zabezpečení, ač si to možná teď neuvědomuješ, je, pro otevřeného člověka, možnost inspirovat se a absorbovat i to cennější, tedy nemateriální životní know how a tak se posouvat rychleji kupředu než ostatní, a získat rozhled a rozlet nad evropskou krajinou mravenců :) Též zajištění formou pomoci tobě a tvým blízkým, či pomoc s podnikáním. S problémy rád pomůžu, vymyslím řešení. Plus celkově účastnit se na nevšedním životu, zajímavých projektech a aktivitách, se zajímavými lidmi a přáteli, kterými se obklopuji.
Navíc, jak vidíš, jsem skromný


Pokud bys u mne nepracovala, nemohl bych tě zabezpečit finančně v takové výši, a pak nevím, jestli by to pro tebe celé mělo smysl, ale možná i tak ano, a i tak bych se samozřejmě na nákladech podílel, byť jen ve standardní výši.
Samozřejmě není můj zájem, abych tě v práci přetěžoval, naopak, spíš by se jednalo o pomoc v řízení a koordinování, kontroly, měla bys solidní pravomoce, protože chci aby matka mého dítěte byla šťastná, tedy měla čas i na sebe, a alespoň občas i na mne. Ale také chci aby se zasloužila o náš společný blahobyt a dědictví pro naše dítě, a pomohla nám, protože mám mnoho projektů a málo lidí, kteří mají důvěru řídit mé firmy, kdežto rodinné propojení je zcela jiná úroveň spolupráce, jak za starých časů při rozšiřování království výhodnými sňatky či potomky Pak je jasné, že ti jde o firmu, budeš na straně majitele, ne zaměstnanců, protože těm vždy majitel jen přidělává práci (což naprosto chápu, a neodsuzuji), a já budu mít někoho loajálního na koho je spolehnutí. To je také důvod, proč na to i moje manželka přistoupí.

3/5 Omlouvám se předem těm pár ženám, které text naštve, zadem už to většinou nestihnu :-)
9. leden 15:36  
Klidně si o tom můžeme promluvit, my dva nebo i s manželkou ve třech, jak chceš. A třeba byste i byly kamarádky. A měla bys podporu nás obou. Dva dobré kamarády, blízké známé, nadosmrti. Podpora tedy i kdyby se s tebou něco stalo, nebo s dítětem, jako u příbuzných, atd.

Podmínky jsou jen tři, a snad ne nepříjemné:
1) jsi dostatečně inteligentní, takže se s tebou vždy dá diskutovat a řešit případné problémy, a tedy nehrozí pohádání se do konce života.
2) dítě budu moci alespoň občas vídat, a to společně s tebou, tedy ne předávat si ho jak to mu bývá u nenávistné střídavé péče
3) pracovala bys v některé mé firmě


Chci se totiž postupně firmám věnovat méně, spíš jen poradenství a již ne výkonné řízení, chci dopsat knihu, načíst ještě něco filozofie a věnovat se dalším projektům a činnostem, a už nemám tolik času, takže se musím obklopit kvalitními schopnými lidmi, abych se o práci i zdroje a výsledky mohl podělit.

Prací u mě ve firmě, pomůžeš mne, a zároveň si vyděláš větší peníze, i bude uspokojena tvá životní seberealizace. Tedy být kvalitní zaměstnanec, loajální, co problémy řeší a nezametá pod koberec, přichází s dobrými nápady, záleží mu na firmě, když firma roste, roste i jeho zisk z ní. Máme na tom oboustranný zájem, při společném dítěti. Nezradíme se. Nevymýšlíme jak druhého z firmy dostat pryč a jak si založit svoji, ukradnout zákazníky a know how.
Jelikož má firma velký meziroční nárůst klientů proti konkurenci, musíme expandovat po ČR, na Slovensko, udělat pobočky. Potřebuji mít víc času a tedy schopných lidí kolem sebe, kteří budou realizovat i další moje běžící i naplánované podnikatelské projekty, a za to se budou mít stále čím dál lépe.
V práci bys si mohla vybrat, co bys chtěla přesně dělat, kde by bylo tvoje uplatnění nejlepší.

2/5 Omlouvám se předem těm pár ženám, které text naštve, zadem už to většinou nestihnu :-)
9. leden 15:32  
Tebe i naše dítě bych podporoval, finančně (protože matka mého dítěte a dítě se musejí mít dobře, a není mi peněz líto naopak do hrobu si je nevezmu) + další pomocí, životním know how, používáním společného majetku, nemovitostí v zahraničí, atd. Protože pro své dítě udělám nejlépe, když pro něj bude dělat nejlépe jeho největší a nejtrvalejší životní přítel jeho matka. A proto bych se snažil, aby byla šťastná i ona, v kamarádském, ne partnerském vztahu, tedy s občasným vídáním se, protože dnes je stejně větší jistota, že přátelství vydrží, jako mezi kamarády, na celý život, než, dle statistik, manželství či trvalé soužití v partnerství.


Myslím, že v dnešní době není žádná ostuda, když se žena rozhodne mít dítě, protože je to jeden z mála smyslů života, i když nemá adekvátně kvalitního partnera, se kterým by žila v trvalém vztahu, a tedy udělá kompromis s nějakým mužem, byť je to jen z důvodu právě pořízení dítěte, nebo použije spermobanku, či anonymního dárce, a tedy bych pro ní mohl být lepším kompromisem já, s tím co nabízím. A i pro tvé dítě je lepší žít, byť bez trvalého táty po boku, než nežít vůbec, a bude se mít lépe, než v rodinách, kde se hádají, jsou ve střídavé péči či nastal či nastane jiný diskomfort a psychosociální situace je pro dítě horší, než kdyby bylo jen s jedním rodičem.
A pokud děti mít, jako Češi či Evropané, nebudeme vůbec, brzy nás pohltí hordy nepracujících nebo emigrantů z méně rozvinutých kultur, kde je tradicí mít dětí mnoho, bez vazby na větší zodpovědnost, a kde není tak vysoká životní úroveň, a bude tam čím dál více hlad po tom, dostat se do zemí, jako je ta, kde žijeme.
Utváříme lepší planetu

1/5 Omlouvám se předem těm pár ženám, které text naštve, zadem už to většinou nestihnu :-)
8. leden 11:26  
Zdravím,
omlouvám se předem za nestandardní formu psaní z důvodu úspory času nás obou, tedy abychom na případnou schůzku, na které bych ti vše řekl, nešli zbytečně. Pokud vadí, že jsem takto neoslovil jen tebe, ale pravdu, kterou "neohýbám" dle potřeby jako jiní, píši více ženám, prosím vůbec nemusíš reagovat a číst dál. Též nečti dál ani pokud tě delší text obtěžuje, protože nabídka je velmi specifická, a je docela možné, že právě pro tebe, to vůbec nebude zajímavé. Nemám možnost mou neobvyklou nabídku na seznámení inzerovat jinde, děkuji za pochopení.

Občas zde narážím na ty, co si chtějí dlouze dopisovat, dokazovat si i mi, proč píši toto či ono špatně či nevhodně, nebo informace na jejich profilu nejsou částečně pravdivé, něco skrývají, atd.
Já bych však rád co nejdříve dospěl k případnému osobnějšímu telefonátu a schůzce, za předpokladu že naznáme, že to co ti nabízím je pro tebe vhodné. Jsem zvyklý říkat věci přímo, bez tanečků kolem, pokud by tě moje nabídka nějak urazila, omlouvám se, nebylo to záměrem:


Vztah a partnerku mám, ale jelikož chci mít ještě jedno dítě, a s manželkou máme dost starostí s firmami, k tomu malé dítě, a další mít nemůže, rozhodli jsme se, že najdu někoho, s kým bych mohl dalšího potomka realizovat bez trvalého vztahu (klidně i jen umělým oplodněním, o sex mi nejde), s dobrou péčí o něj, i genetickou kvalitou. Sám snad mám v tomto ohledu též co nabídnout, jsem členem Mensy, nejsem kluk z plakátů ani fitka, ale mám talent na sporty, i mezinárodní úspěchy ve vícero z nich - vše možno dokázat, včetně toho, že peníze vydělávám ne jako někteří jiní, ale čestně, a snažím se tak celý život i chovat (možno případně ověřit u přátel, obchodních partnerů i zákazníků). Ani bych to nezmiňoval, nepotřebuji se povyšovat, jen abys dítě se mnou nevnímala jako ""ostudu z nouze"", ale tak jako já, tedy výběr po pečlivém zvážení, s kým geny investovat.

...pokračování dále...
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 flyinthesky (44) Uherské Hradiště - Našel by se Muž, který si tu jen nekrátí volnou chvíli nebo nehledá povyražení
 Papajouns (37) Brno - venkov - Už toho bylo dost a já chci konečně potkat holku, která to myslí upřímně a na nic si nehraje. Mám velmi rád děti, takže toto není žádná překážka. Jsem radši aktivní než pecivál. Rád sportuji, chodím za kulturou a cestuji.
 Koukej (42) Ostrava a okolí - Koukej
 FelipeD (34) Praha a okolí - Rád poznám ženu, která miluje život, má ráda cestování, nebojí se nových věcí a hledá sympaťáka, který si ji bude vážit a hýčkat.
 toncat (39) - Ahoj
 pokus19 (41) Praha a okolí - Hledá se majitel pozitivního pohledu na svět, veselé mysli s vyřešenou minulostí, otevřeným srdcem a výhledem do budoucna. Ideálně vlastník pohorek i obleku.
35.913 žen a 64.448 mužů k seznámení, z toho je 3.282 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 410+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s50