Bucefal (39)
Nehledám milenku,hledám partnerku.
blízká setkání.....
Mart17 (49)
Hledáš víc , co z fotky nevyčteš ?
Našla by se prosím dominantní žena? Děkuji
Sayco (48)
Hledám Tě,lásko..
jarmal2 (42)
terezka 2 prosím odpověz, nemůžu dál psát
Selket (71)
Zkrátím to. Krom ochoty k seznamování jsou tady všichni ready 😏
Kalden (40)
Silnejsi lady co by opravdu napsala na seznameni a ne jen ty kukacky
Mart17 (49)
Hledám spřízněnou duši , foto vždy zkresluje realitu .
uzdeda (65)
Najdu tady lásku a pravidelný sex?
Souzneni
42 let, Praha - Nové Město

13. leden 14:44
Mám zablokované odpovídání na vzkazy !!!
Omlouvám se, ale protože rozesílám stejný vzkaz (ten co mám v deníku i placeném inzerátu), který byl označen jako obtěžující, nemůžu vám poslat vzkaz ani odpovědět, pokud máte zaškrtnutu volbu Blokovat obtěžující zprávy, v menu Nastavení - Blokace.

Protože manželka nemůže mít další dítě, a já bych chtěl ještě jedno, rozhodli jsme se, že najdeme něko... celý text
Mám zablokované odpovídání na vzkazy !!!
Omlouvám se, ale protože rozesílám stejný vzkaz (ten co mám v deníku i placeném inzerátu), který byl označen jako obtěžující, nemůžu vám poslat vzkaz ani odpovědět, pokud máte zaškrtnutu volbu Blokovat obtěžující zprávy, v menu Nastavení - Blokace.

Protože manželka nemůže mít další dítě, a já bych chtěl ještě jedno, rozhodli jsme se, že najdeme někoho, s kým bych mohl dalšího potomka co nejdříve realizovat, s mou osobní i finanční podporou, ale ve volném vztahu, s dobrou péčí o něj, i genetickou kvalitou ze strany matky, tedy inteligentní netuctové ženy, co má sebevědomí jít proti proudu vžitých konvencí či odsudků mas.

Sám snad mám v tomto ohledu též co nabídnout, včetně toho, že peníze jsem vydělal, ne jako většina zbohatlých, ale čestně, a snažím se tak celý život i chovat. Nezmiňoval bych to, nepotřebuji se povyšovat, jen chci, abys dítě se mnou nevnímala jako "ostudu z nouze", ale tak jako já, tedy výběr po pečlivém zvážení, s kým geny investovat.

Peníze nejsou problém, naopak budu rád za jejich využití..

O mně:
Občas cestuji, někdy i na delší dobu, protože pracovat mohu vzdáleně, provozuji závodně více sportů, zajímám se o psychologii, evoluční biologii, sociologii, filozofii, píšu knihu.
Co se týká hromadění majetku, obvyklým to postižením pozemšťanů, mám víc firem a podnikatelských aktivit, a dalším, nově plánovaným, se můžeme věnovat třeba společně.

P.S.
Kouření nevadí, když není stálé.

Vždy se obklopuji se lidmi, kteří za můj čas a energii stojí, nabízím tedy také obecně i pouze přátelství, ženám či mužům, kteří mají co nabídnout či mají zajímavé nevšední názory.

Více detailů v mém deníku zde.

Když Vám něco není jasné, nebo chceš projevit zájem, napište, návštěvy v profilu nesleduji.
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška182 cm
Postavaštíhlá, 82 kg
Dětimám, děti chci co nejdříve
Praha a okolí ( ženy a muži ze stejného kraje )
Praha - Nové Město
Vzdělanívysokoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
Tetovánínemám
Profil zobrazen39.210 x
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
mám
Věk partnerky
18 - 60
Výška partnerky
160 - 185
Očekávám vlastnosti
Vtipálek, Intelektuál(ka), Spolehlivý(á), Pro rodinu
nejsem, ani nechci být, normální , mívám nemasové názory, partnerka by je měla zvládnout, byť bez aspirace na přijetí.
Povaha
Moje povaha
klidná, rozhodná, spolehlivá, bavící, vypravěčská, otevřená, vůdčí, podporující, plánovací, přesvědčivá
je na pováženou
Zájmy
Moje zájmy
divadla, vzdělávání se, psaní básní, cestování
evoluční sociobiologie, psychologie
Sporty
Oblíbené sporty
squash, tenis, volejbal, beach volejbal, golf
badminton, florbal, bridge
Média
Hudba
blues, vážná hudba, jazz
Literatura
vědecká, krásná
Majetek
Bydlení
ve svém domě
brzo si koupím nějakou menší planetku :)
(komu to vadí, ať nepíše, ani tam za mnou nejezdí :)
Mazlíčci
dítě

Naposledy v deníku

5/5 Omlouvám se předem těm pár ženám, které text naštve, zadem už to většinou nestihnu :-)
9. leden 15:37  
Do tvého soukromého života se už plést pak nijak nemusím, a můžeš být samozřejmě s kým chceš, nejsem žárlivý ani hysterický.
Ale naopak, pokud bys třeba chtěla někdy zkusit soužití víc komunitně, ve více lidech, nebo třeba jen ve třech s mou manželkou, možná by i to časem šlo (ale tohle samozřejmě nemůžu slíbit, a šlo by to, až by byla případně vybudovaná vzájemná důvěra mezi vámi). Nesmí jí to ... celý text
Do tvého soukromého života se už plést pak nijak nemusím, a můžeš být samozřejmě s kým chceš, nejsem žárlivý ani hysterický.
Ale naopak, pokud bys třeba chtěla někdy zkusit soužití víc komunitně, ve více lidech, nebo třeba jen ve třech s mou manželkou, možná by i to časem šlo (ale tohle samozřejmě nemůžu slíbit, a šlo by to, až by byla případně vybudovaná vzájemná důvěra mezi vámi). Nesmí jí to nijak ublížit, je to skvělá holka.
Nicméně obecně soužití víc lidí, víc hlav, víc ví, a je větší zábava. Společné cestování, filozofování při společných večerech, atd. Chci dopsat knihu, tedy také uvítám probrání textu a názorů i z jiného úhlu pohledu od více lidí v partě, kritický názor a nápady na změny. Ale to samozřejmě lze dělat i ve dvou při případných občasných návštěvách tebe a dítěte.


Protože rozesílám stejný vzkaz (to co mám zde v deníku i placeném inzerátu), který byl označen jako obtěžující, nemůžu vám poslat vzkaz ani odpovědět, pokud máte zaškrtnutu volbu Blokovat obtěžující zprávy, v menu Nastavení - Blokace.

Snad v tomto případě nebude administrátorům zdejšího seznamování, které má kategorie na vážno i přátelství, vadit kontaktní telefon na mne, který je 601 583 677, pro případnou zájemkyni.

Vše celkově myslím vážně, nejsou to žádné sliby a lákání na nesplnitelné, zbytečně čas neztrácím. Kdybys chtěla o něčem důkazy, řekni si.

Pokud toto není v současné době tvůj "šálek kávy", tak alespoň ušetříme další energii nás obou, v opačném případě se těším na seznámení :)

Mohl jsem to udělat jako velká část mužů, jít s tebou na schůzku, neříct ti o manželce, nebo slibovat rozvod, atd., a pak to nedodržet. Ale nechci nikoho poškodit, takže to deklaruji takto, naprosto opačně než je běžný postup a otevřeně. Raději neslibuji z mé strany dopředu nic, než co můžu určitě splnit, přestože se těším na to, být spolu, až bude dítě dělat první krůčky, spolu u porodu, atd.
Závěrem, nejen pro případnou budoucí matku, ale i pro mne je to velká odpovědnost, většina mužů se boji, dobrovolně si takto udělat dít
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Blanka613 (49) Brno - město - Ahoj, jmenuji se Blanka, jsem 2 roky po rozvodu a od té doby jsem sama. Ráda bych se konečně s někým seznámila, začala žít. Už nechci trávit večery o samotě, chci muže do života. Pracuji jako účetní, mám ráda psy a svou motorku.
 AnnaAmu (58) Náchod - Ráda tančím, ale dnes je tak uspěchaná doba , že se vše vytrácí, miluji přírodu
 Tom_09 (37) Brno - město - Nejsem žádný morous, ani zklamaný a zahořklý pán. Jsem bez předsudků, sportovněji založen, s vyřešenou minulostí a otevřen budoucnosti. Prostě pohodář, co se zasměje, rád rozesměje a bude tě mít rád. Výletník na společnou cestu životem.
 spongebob1 (46) - hledam
 D-13 (54) Vsetín - Hledám kamaráda...
 Radecek86 (33) Teplice - Rád bych našel tebe.
33.739 žen a 59.705 mužů k seznámení, z toho je 492 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 470+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s52