Sv19 (62)
Jen trpaslící, cyklisti, bez fotky a bez jiskry. Chlapi tady nejsou?
Oriens (57)
Bude to tak, jak chci já. Ve všem.
Jirfit (38)
Než napíšeš, přečti si prosím deník, děkuju ;-)
Kalden (40)
To tu neni opravdu ani jedna ktera by to myslela vazne? Desive...
Tady to vážně nemá smysl brát vážně. Asi budu mít štěstí ve hře.
Mladá holka která je na starší a hledá vztah i zázemí na venkově?
láká tě dominantní, velký chlap?
Anny75 (44)
Potkáme se?jdu se projít, zastavím se na zmrzce :-D
Chci se opět cítit zamilovaně a milovaně.
guarja (59)
jirina77700 máš nastavenou blokaci......nemůžu odpovědět
Souzneni
42 let, Praha - Nové Město

13. leden 14:44
Mám zablokované odpovídání na vzkazy !!!
Omlouvám se, ale protože rozesílám stejný vzkaz (ten co mám v deníku i placeném inzerátu), který byl označen jako obtěžující, nemůžu vám poslat vzkaz ani odpovědět, pokud máte zaškrtnutu volbu Blokovat obtěžující zprávy, v menu Nastavení - Blokace.

Protože manželka nemůže mít další dítě, a já bych chtěl ještě jedno, rozhodli jsme se, že najdeme něko... celý text
Mám zablokované odpovídání na vzkazy !!!
Omlouvám se, ale protože rozesílám stejný vzkaz (ten co mám v deníku i placeném inzerátu), který byl označen jako obtěžující, nemůžu vám poslat vzkaz ani odpovědět, pokud máte zaškrtnutu volbu Blokovat obtěžující zprávy, v menu Nastavení - Blokace.

Protože manželka nemůže mít další dítě, a já bych chtěl ještě jedno, rozhodli jsme se, že najdeme někoho, s kým bych mohl dalšího potomka co nejdříve realizovat, s mou osobní i finanční podporou, ale ve volném vztahu, s dobrou péčí o něj, i genetickou kvalitou ze strany matky, tedy inteligentní netuctové ženy, co má sebevědomí jít proti proudu vžitých konvencí či odsudků mas.

Sám snad mám v tomto ohledu též co nabídnout, včetně toho, že peníze jsem vydělal, ne jako většina zbohatlých, ale čestně, a snažím se tak celý život i chovat. Nezmiňoval bych to, nepotřebuji se povyšovat, jen chci, abys dítě se mnou nevnímala jako "ostudu z nouze", ale tak jako já, tedy výběr po pečlivém zvážení, s kým geny investovat.

Peníze nejsou problém, naopak budu rád za jejich využití..

O mně:
Občas cestuji, někdy i na delší dobu, protože pracovat mohu vzdáleně, provozuji závodně více sportů, zajímám se o psychologii, evoluční biologii, sociologii, filozofii, píšu knihu.
Co se týká hromadění majetku, obvyklým to postižením pozemšťanů, mám víc firem a podnikatelských aktivit, a dalším, nově plánovaným, se můžeme věnovat třeba společně.

P.S.
Kouření nevadí, když není stálé.

Vždy se obklopuji se lidmi, kteří za můj čas a energii stojí, nabízím tedy také obecně i pouze přátelství, ženám či mužům, kteří mají co nabídnout či mají zajímavé nevšední názory.

Více detailů v mém deníku zde.

Když Vám něco není jasné, nebo chceš projevit zájem, napište, návštěvy v profilu nesleduji.
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška182 cm
Postavaštíhlá, 82 kg
Dětimám, děti chci co nejdříve
Praha a okolí ( ženy a muži ze stejného kraje )
Praha - Nové Město
Vzdělanívysokoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
Tetovánínemám
Profil zobrazen39.360 x
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
mám
Věk partnerky
18 - 60
Výška partnerky
160 - 185
Očekávám vlastnosti
Vtipálek, Intelektuál(ka), Spolehlivý(á), Pro rodinu
nejsem, ani nechci být, normální , mívám nemasové názory, partnerka by je měla zvládnout, byť bez aspirace na přijetí.
Povaha
Moje povaha
klidná, rozhodná, spolehlivá, bavící, vypravěčská, otevřená, vůdčí, podporující, plánovací, přesvědčivá
je na pováženou
Zájmy
Moje zájmy
divadla, vzdělávání se, psaní básní, cestování
evoluční sociobiologie, psychologie
Sporty
Oblíbené sporty
squash, tenis, volejbal, beach volejbal, golf
badminton, florbal, bridge
Média
Hudba
blues, vážná hudba, jazz
Literatura
vědecká, krásná
Majetek
Bydlení
ve svém domě
brzo si koupím nějakou menší planetku :)
(komu to vadí, ať nepíše, ani tam za mnou nejezdí :)
Mazlíčci
dítě

Naposledy v deníku

5/5 Omlouvám se předem těm pár ženám, které text naštve, zadem už to většinou nestihnu :-)
9. leden 15:37  
Do tvého soukromého života se už plést pak nijak nemusím, a můžeš být samozřejmě s kým chceš, nejsem žárlivý ani hysterický.
Ale naopak, pokud bys třeba chtěla někdy zkusit soužití víc komunitně, ve více lidech, nebo třeba jen ve třech s mou manželkou, možná by i to časem šlo (ale tohle samozřejmě nemůžu slíbit, a šlo by to, až by byla případně vybudovaná vzájemná důvěra mezi vámi). Nesmí jí to ... celý text
Do tvého soukromého života se už plést pak nijak nemusím, a můžeš být samozřejmě s kým chceš, nejsem žárlivý ani hysterický.
Ale naopak, pokud bys třeba chtěla někdy zkusit soužití víc komunitně, ve více lidech, nebo třeba jen ve třech s mou manželkou, možná by i to časem šlo (ale tohle samozřejmě nemůžu slíbit, a šlo by to, až by byla případně vybudovaná vzájemná důvěra mezi vámi). Nesmí jí to nijak ublížit, je to skvělá holka.
Nicméně obecně soužití víc lidí, víc hlav, víc ví, a je větší zábava. Společné cestování, filozofování při společných večerech, atd. Chci dopsat knihu, tedy také uvítám probrání textu a názorů i z jiného úhlu pohledu od více lidí v partě, kritický názor a nápady na změny. Ale to samozřejmě lze dělat i ve dvou při případných občasných návštěvách tebe a dítěte.


Protože rozesílám stejný vzkaz (to co mám zde v deníku i placeném inzerátu), který byl označen jako obtěžující, nemůžu vám poslat vzkaz ani odpovědět, pokud máte zaškrtnutu volbu Blokovat obtěžující zprávy, v menu Nastavení - Blokace.

Snad v tomto případě nebude administrátorům zdejšího seznamování, které má kategorie na vážno i přátelství, vadit kontaktní telefon na mne, který je 601 583 677, pro případnou zájemkyni.

Vše celkově myslím vážně, nejsou to žádné sliby a lákání na nesplnitelné, zbytečně čas neztrácím. Kdybys chtěla o něčem důkazy, řekni si.

Pokud toto není v současné době tvůj "šálek kávy", tak alespoň ušetříme další energii nás obou, v opačném případě se těším na seznámení :)

Mohl jsem to udělat jako velká část mužů, jít s tebou na schůzku, neříct ti o manželce, nebo slibovat rozvod, atd., a pak to nedodržet. Ale nechci nikoho poškodit, takže to deklaruji takto, naprosto opačně než je běžný postup a otevřeně. Raději neslibuji z mé strany dopředu nic, než co můžu určitě splnit, přestože se těším na to, být spolu, až bude dítě dělat první krůčky, spolu u porodu, atd.
Závěrem, nejen pro případnou budoucí matku, ale i pro mne je to velká odpovědnost, většina mužů se boji, dobrovolně si takto udělat dít
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 orelskalni11 (49) Havířov - Někoho na toulky přírodou, protáhnout se kavárnou Obdivovat hrady i zámky společně Zajít do kina , divadla i na muzikál....... Komorní Lhotka , Horní Lomná , Staré Hamry, Grun jsou moje oblíbené místa............chceš se vydat se mnou těmi místy
 Srbecka (53) Chomutov - Mám ráda legraci
 Jakubslapy (20) Praha - západ - Ahoj hledám holku na vážný vztah ( 19-30 ) , s kým bych byl statněj s někým :) , někdo v okolí poblíž. Je mi 20 let a jsem s Kytína
 Pohoda-leto (42) Praha - město - Nehledám, ale přeji si. Přeji si potkat příjemného sympaťáka a sportovce. Čas ukáže co nám léto přinese...
 horak257 (73) Beroun - Hledám ženu, rekreačně sportující, nekuřačku, ve věku 64 - 72 r., pro vážný vztah. Doufám, že i mne (nás) tady potká trocha štěstí.
 thomas-1980 (38) Brno - město - rad bych tu poznal fajn zenu zatim na pokec a cas ukaze
35.921 žen a 64.484 mužů k seznámení, z toho je 1.346 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 410+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s51