Každopádně nikdo nečte, co je napsáno tady :D
Život je boj, ale stojí za to.
Vždy, když něco krásného končí, něco krásnějšího začíná
loncin (56)
Jsem nesmělel....vyléčí mě někdo?
Hledám parťačku na lyže do Itálie
DeLock (28)
nezávazný vztah? nejlépe žena 30+ ..já 27, okres Nový Jičín..víc ve vz
Něco by to chtělo... :D
123Aja (36)
Můj Amor má bud mizerný šípy,nebo je na dovolené:D
Paja23 (47)
Haló, je tady někdo? Nejlépe má 2 polovina srdce.
A je to tady konečně se potvrdilo,že vás zajímají jen obrázky:-C
Souzneni
42 let, Praha - Nové Město

13. leden 14:44
Protože manželka nemůže mít další dítě, a já bych chtěl ještě jedno, rozhodli jsme se, že najdeme někoho, s kým bych mohl dalšího potomka co nejdříve realizovat, s mou osobní i finanční podporou, ale ve volném vztahu, s dobrou péčí o něj, i genetickou kvalitou ze strany matky, tedy inteligentní netuctové ženy, co má sebevědomí jít proti proudu vžitých konvencí či odsudků mas.

Sám snad mám v tom... celý text
Protože manželka nemůže mít další dítě, a já bych chtěl ještě jedno, rozhodli jsme se, že najdeme někoho, s kým bych mohl dalšího potomka co nejdříve realizovat, s mou osobní i finanční podporou, ale ve volném vztahu, s dobrou péčí o něj, i genetickou kvalitou ze strany matky, tedy inteligentní netuctové ženy, co má sebevědomí jít proti proudu vžitých konvencí či odsudků mas.

Sám snad mám v tomto ohledu též co nabídnout, včetně toho, že peníze jsem vydělal, ne jako většina zbohatlých, ale čestně, a snažím se tak celý život i chovat. Nezmiňoval bych to, nepotřebuji se povyšovat, jen chci, abys dítě se mnou nevnímala jako "ostudu z nouze", ale tak jako já, tedy výběr po pečlivém zvážení, s kým geny investovat.

Peníze nejsou problém, naopak budu rád za jejich využití..

O mně:
Občas cestuji, někdy i na delší dobu, protože pracovat mohu vzdáleně, provozuji závodně více sportů, zajímám se o psychologii, evoluční biologii, sociologii, filozofii, píšu knihu.
Co se týká hromadění majetku, obvyklým to postižením pozemšťanů, mám víc firem a podnikatelských aktivit, a dalším, nově plánovaným, se můžeme věnovat třeba společně.

P.S.
Kouření nevadí, když není stálé.

Vždy se obklopuji se lidmi, kteří za můj čas a energii stojí, nabízím tedy také obecně i pouze přátelství, ženám či mužům, kteří mají co nabídnout či mají zajímavé nevšední názory.

Více detailů v mém deníku zde...
Hledám vztahvážný, přátelský
Jsemmuž heterosexuální
Aktivita
Výška182 cm
Postavaštíhlá, 82 kg
Dětimám, děti chci co nejdříve
Praha a okolí ( ženy a muži ze stejného kraje )
Praha - Nové Město
Vzdělanívysokoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
Tetovánínemám
Profil zobrazen38.847 x
Hledá partnerku
Momentálně partnerku
mám
Věk partnerky
18 - 60
Výška partnerky
160 - 185
Očekávám vlastnosti
Vtipálek, Intelektuál(ka), Spolehlivý(á), Pro rodinu
nejsem, ani nechci být, normální , mívám nemasové názory, partnerka by je měla zvládnout, byť bez aspirace na přijetí.
Povaha
Moje povaha
klidná, rozhodná, spolehlivá, bavící, vypravěčská, otevřená, vůdčí, podporující, plánovací, přesvědčivá
je na pováženou
Zájmy
Moje zájmy
divadla, vzdělávání se, psaní básní, cestování
evoluční sociobiologie, psychologie
Sporty
Oblíbené sporty
squash, tenis, volejbal, beach volejbal, golf
badminton, florbal, bridge
Média
Hudba
blues, vážná hudba, jazz
Literatura
vědecká, krásná
Majetek
Bydlení
ve svém domě
brzo si koupím nějakou menší planetku :)
(komu to vadí, ať nepíše, ani tam za mnou nejezdí :)
Mazlíčci
dítě

Naposledy v deníku

5/5 ... a děkuji administrátorům štěstí, že seznamka funguje jak má, tedy na vážný i přátelský vztah
9. leden 15:37  
Do tvého soukromého života se už plést pak nijak nemusím, a můžeš být samozřejmě s kým chceš, nejsem žárlivý ani hysterický.
Ale naopak, pokud bys třeba chtěla někdy zkusit soužití víc komunitně, ve více lidech, nebo třeba jen ve třech s mou manželkou, možná by i to časem šlo (ale tohle samozřejmě nemůžu slíbit, a šlo by to, až by byla případně vybudovaná vzájemná důvěra mezi vámi). Nesmí jí to ... celý text
Do tvého soukromého života se už plést pak nijak nemusím, a můžeš být samozřejmě s kým chceš, nejsem žárlivý ani hysterický.
Ale naopak, pokud bys třeba chtěla někdy zkusit soužití víc komunitně, ve více lidech, nebo třeba jen ve třech s mou manželkou, možná by i to časem šlo (ale tohle samozřejmě nemůžu slíbit, a šlo by to, až by byla případně vybudovaná vzájemná důvěra mezi vámi). Nesmí jí to nijak ublížit, je to skvělá holka.
Nicméně obecně soužití víc lidí, víc hlav, víc ví, a je větší zábava. Společné cestování, filozofování při společných večerech, atd. Chci dopsat knihu, tedy také uvítám probrání textu a názorů i z jiného úhlu pohledu od více lidí v partě, kritický názor a nápady na změny. Ale to samozřejmě lze dělat i ve dvou při případných občasných návštěvách tebe a dítěte.


Pokud bych již nereagoval, protože občas systém můj dlouhý, neobvyklý text, vyhodnotí jako spam a zablokuje mne, telefon je 601 583 677.
Vše celkově myslím vážně, nejsou to žádné sliby a lákání na nesplnitelné, zbytečně čas neztrácím. Kdybys chtěla o něčem důkazy, řekni si.

Pokud toto není v současné době tvůj "šálek kávy", tak alespoň ušetříme další energii nás obou, v opačném případě se těším na seznámení :)

Mohl jsem to udělat jako velká část mužů, jít s tebou na schůzku, neříct ti o manželce, nebo slibovat rozvod, atd., a pak to nedodržet. Ale nechci nikoho poškodit, takže to deklaruji takto, naprosto opačně než je běžný postup a otevřeně. Raději neslibuji z mé strany dopředu nic, než co můžu určitě splnit, přestože se těším na to, být spolu, až bude dítě dělat první krůčky, spolu u porodu, atd.
Závěrem, nejen pro případnou budoucí matku, ale i pro mne je to velká odpovědnost, většina mužů se boji, dobrovolně si takto udělat dítě, s vidinou, že budou muset do smrti platit, i když se matka může chtít přestat vídat, atd.

P.S.
Kdybys měla nějaký jiný nápad, jsem otevřený všemu, život je krátký, a inspiruji se rád.
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Prcek162 (37) Opava - Možná to klapne.
 Magdala (37) Praha - město - Ahoj, ráda poznám muže, se kterým bych mohla vybudovat fajn vztah. Nezadaného a věrného s vyřešenou minulostí. Dítě nevadí, ale ráda bych jednou vlastní :) Ráda se směju a mám radši kočky než psi. Alergikovi se u mě líbit nebude . Mějte se
 Iva68 (51) Olomouc - Jsi také sám a nevíš co s volným časem
 abcd12345 (45) Moravskoslezský kraj - Zatím nevím........
 kacafirek (48) Česká Lípa - Jsem muž, který je rád mužem . Plusový bod pro mne - jsem normální . Vážně Není v tom žádný háček. Jsem hodný a upřímný, což by mohlo být považováno za slabost . Nemám čas na nějaké zbytečné intriky a hry. Vztah je partnerství mezi dvěma osobami, kte
 fotom (40) Praha - město - Hledám sympatickou slečnu - ženu, která by mě zvládla nafotit jako moje odvážnější fotky, akty atp..., uvítám tím i dlouhodobé přátelství. Jsem sympatický, štíhlé postavy, příjemný a milý.
31.443 žen a 55.391 mužů k seznámení, z toho je 6.214 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 590+ nových mužů a žen
© 2006 — 2019 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s50