mistrXy (30)
Prostě jsme se rozešli, protože každej z nás hledá někoho, ...
I poctivé žití, může být veselé, optmisto !!!
Jeepee (37)
Hledám seriózní seznámení s rozumnou single holkou.
Tady jsou takové stydlive ženy že se ani nedivím že tady jsou 2 roky
Hledám inteligentní štíhlý batůžek na sobotní motorkářskou akci Keep R
tenaxum (65)
Hledám štíhlou spolucestovatelku 58+na výlet obyt.autem na Sicílii .
Baculka pro mě?
Mazlivá realna žena a věrna a akční? Liberecko a okolí?
Svobodný hledá sympaťandu na přátelsko milenecký vztah:)
Hl.menší,upřím.,laskavou ženu,na milá,dlouhodobá diskr. setkávání
Radka7507
43 let, Příbram

9. prosinec 2017 17:21
Až na chalupě vyšmejdim pec, aby nečoudila, potřebuji na ušmudlanou tvář pusu. Vlastně to nebude stačit. Dvě pusy a krapet vody Nebudu Ti mít za zlý, že jsi nikdy nedržel v ruce pilu, bude mě bavit Tvůj intelekt, smysl pro humor a vášeň pro život ve všech láskyplných podobách. Nepotřebuji ovládat, nepřeji si být ovládána, přeji si být inspirována Tvojí zajímavou, silnou osobností. Potřebuji k ... celý text
Až na chalupě vyšmejdim pec, aby nečoudila, potřebuji na ušmudlanou tvář pusu. Vlastně to nebude stačit. Dvě pusy a krapet vody Nebudu Ti mít za zlý, že jsi nikdy nedržel v ruce pilu, bude mě bavit Tvůj intelekt, smysl pro humor a vášeň pro život ve všech láskyplných podobách. Nepotřebuji ovládat, nepřeji si být ovládána, přeji si být inspirována Tvojí zajímavou, silnou osobností. Potřebuji k Tobě s úctou vzhlížet a nechci, aby ses urazil, až se nad Tebou sesunu smíchy a budu jen nepatrně prskat, až mi to vrátíš. Až mi budeš zpodrukou ukusovat právě dosmažené řízky, jakože se trochu zaksichtim a přitáhnu si Tvoji ruku pod triko.
Hledám vztahvážný
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška150 cm
Postavaštíhlá
Rodinný stavrozvedený(á)
Děti2, ty děti co mám stačí
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Příbram
Vzdělanístředoškolské
Kouřenípravidelně
Alkoholobčas si dám
ZnameníRak (22.6.-22.7.)
Tetovánínemám
Očizelené
Hendikepnemám
Rodinajsem z úplné rodiny
Vírav rodinu, v sebe
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, pomáhat druhým
Registrace7. leden 2017
Naposledy4. červenec
Počet přihlášení421 x
Profil zobrazen5.065 x

 Více o mně – Jsem členkou filmového klubu. Chodím tam já, Mirka, Petr, Mirek, Mája, Ondra a sedlčanští inteletuálové.Filmům většinou nerozumím, ale to prý nevadí, ježto se na ostatní umím hezky usmívat, držet sklenku za stonek a platit příspěvky. Dělám to ráda. Mám ráda své chytré přátele a nezazlívám jim snahu krapet mě intelektualizovat. Když už neví kudy kam, nabídnu jim k seštípání hromadu dříví na chalupě a taky jim to jde moc pěkně od ruky. A tak si tak nahlížíme do těch svých světů a jsme si přínosem. Do toho mého patří stošest důchodců, dva puberťáci, to jakože dcera a syn, a pes Anička. Ačkoli by se zdálo. že stisk čtrnáct atmosfér má nějakou! váhu, ve srovnání s důchodci a puberťáky....a taky ti ostatní zmiňovaní nedisponují odzbrojujícím zrakem mláděte tuleně. Anča mě baví pokaždé, puberťáci vždy a důchodci nepřetržitě! A lhát se nemá, nemá, nemá!!! 
Zájmy
Občas třískám do kytary. Ale když toužím po kulturním zážitku, jsem raději, když to dělá někdo jiný.

Čtu leccos od nálepek na kečupu až po to "největší americké prase" Charlese Bukowskiho. Zpravidla si v knihovně napůjčuji štos knížek, který nestihnu přečíst a platím nehorázné pokuty za vracení po třetí upomínce. Vzhledem k tomu, že jsem takto sedlčanské knihovně zafinancovala několik desítek knih, stydím se jen naoko.

Baví mě vrtačky, pily, flexa....nikoli jako sbírka dekorací. A řečeno po chlapsku, na přijmutí takového koníčku musí mít muž prostě koule. Máloco mě tak pobaví, jako když mi to chlap s blahosklonným výrazem rve z rukou. Ochranitelskou náruč si představuji v úplně jiných rovinách.
Sporty
Když se mi jednou za někdy chce, jedu si zarajtovat. Ale musí to být kobyla povahy mírné až flegmatické, upřednostňuji ty s artrózou.
Když se mi jednou za někdy chce, jdu si zahrát pinčes. Ale spoluhráč musí být povahy mírné až flegmatické, upřednostňuji ty s artrózou.
Když se mi jednou za někdy chce........a to upřednostňuji ty bez artrózy.

Naposledy v deníku

Já si to myslím taky
17. listopad 2017 20:28  
Tak se na ni podívejme...fotka jen jedna...vlasy si teda ulízla, jo...Jonatán od pani Kadrnožkový (UZNÁVÁM)...píše štíhlá, no ňáký kilo tam bude...(JE)...Proboha kouří. Možná bych jí měl napsat, že to by neměla...a to je nápad...(MOC SI TOHO VÁŽÍM)...ňáká mrňavá, ne...?(TO TATÍNEK)....prej vyšmejdí pec, neměla napsat vysmýčit...?(NECHTĚLA)...a ještě se tu ohání pilama a flexou, co je flexa...?(TÍM... celý text
Tak se na ni podívejme...fotka jen jedna...vlasy si teda ulízla, jo...Jonatán od pani Kadrnožkový (UZNÁVÁM)...píše štíhlá, no ňáký kilo tam bude...(JE)...Proboha kouří. Možná bych jí měl napsat, že to by neměla...a to je nápad...(MOC SI TOHO VÁŽÍM)...ňáká mrňavá, ne...?(TO TATÍNEK)....prej vyšmejdí pec, neměla napsat vysmýčit...?(NECHTĚLA)...a ještě se tu ohání pilama a flexou, co je flexa...?(TÍM VÍLY OTEVÍRAJÍ MUŽSKÁ SRDCE)...takže mužatka...a nejezdí na kole????!!!!Ttssss!!!
Přihlášení
Pamatovat si přihlášení
Moment prosím, ověřujeme vaše přihlašovací údaje...
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil

 loupeznicek (33) - ať je kazdý den krásný.
 MetteZ2 (49) Okolí Prahy - Nečekejme, že ten, koho milujeme, se bude podobat našemu ideálu.Ale naopak- ideál přizpůsobme tomu, koho milujeme (Maurois)
 Libor35 (35) Opava - Hledám kamarádku, partnerku na výlety, procházky, na vše hezké, z Opavy a okolí.
 Mives1974 (44) Děčín - Kdo hledá najde.hledam a nenacházím. Jsem doma jen o víkendu.muj volný čas je vzácný ale rád se o něj podelim.
 Helga1 (60) - Ahoj
 Pallina (32) Karviná - Nehledám chlapa jen na rozptýlení, ale někoho, kdo bude mít společné zájmy, stejný humor a bude vědět, co od života chce a jeho "chtění" se bude shodovat s mým :) Omlouvám se, že menším, starším a se závazky, a daleko bydlícím, neodepíšu. O to ne
29.752 žen a 49.971 mužů k seznámení, z toho je 354 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 200 nových mužů a žen
© 2006 — 2018 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-4.0.259-s53