Kalden (43)
Najit tu pravou a jedinou.. Najdu?
Jmenuji se Roman. Rád bych našel kamarádku,přítelkyni v jedné osobě.
MyDva (52)
Panáček by chtěl živočišnou a macatou....No,, teda ???
Nikdy nepotkáváme lidi náhodou - náhody neexistují.
hľadám štíhlu submisívnu ženu ktorá chce reálny D/s vzťah.napíš
Skromný,nenároč.,hl.milou,laskavou ženu kol.50/160,klidné,mírné povahy
Fuze (54)
Prosím ivanu999 z H.K., aby se odblokovala. Fuze.
hledáme s dcerou ženu co s námi pojede na hory....bez žádného velkého
smile80 (41)
Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě???
Najde se maminka z Prahy k dlouhodobému vztahu??
Neuvedeno
43 let, Havířov

Hledám vztahpřátelský
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška172 cm
Postavaštíhlá
Rodinný stavrozvedený(á)
Děti2, do budoucna určitě nechci
Moravskoslezský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Havířov
Vzdělanívysokoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníRyby (19.2.-19.3.)
Působímkrásně, hezky, mile, sympaticky, běžně, ošklivě
Vlasyhnědé
Tetovánínemám
Očihnědé
Životní cílerodina a děti, láska a přátelství, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání
Registrace18. říjen 2017
Naposledy23. prosinec 2021
Počet přihlášení165 x
Profil zobrazen17.232 x

 Více o mně – Prý jsem HROZNÁ ŽENSKÁ (navíc s šíleným espritem )) ), vítr v bedně anebo taky spíše/hodně zpomalená, ale jinak prý chytrá (no, ani sama nemám vlastně pochyb... ), mám ráda ironii a hlavně, když ji protistrana chápe. A více už teď nevím . Co to je za blbou otázku - z jaké rodiny pocházím??! To mě by snad museli v porodnici vyměnit . Spíš by mě zajímalo, kdo z kolika sourozenců pochází (taky jakého pohlaví) a kolikátý byl. Prý se z toho dá odhadnout, jací lidi se k sobě teoreticky hodí a třeba u mého bráchy to stopro funguje . No a ta církev... "No tak se přinuť a uvěř!, řekla mi kdysi má babi katolička. Ale já jsem spíš uvěřila tvrzení mého učitele výtvarky na gymplu, který říkal, že člověku není přirozené se do něčeho nutit...  
Hledá partnera
Momentálně partnera
mám
Věk partnera
35 - 53
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Recesista(ka), Gentleman/Lady, Intelektuál(ka), Optimista(ka), Bavič(ka), Seriózní, Spolehlivý(á), Pro rodinu, Sexy
První rande(představa)
Hej, chlapi, já už tu žádného partnera nehledám - už mě zde jeden klofl, ale vykecává se mi tu s některými z vás náramně dobře . Viz můj Deník.
Mají se ke mě hodit raci a štíři. To by mě fakt zajímalo, jestli je na tom něco pravdy . Nějak mi přijde, že tady v tom zverimexu jsou raci a štíři hodně podpultové zboží.

Jinak - myslím, že "zlatokopka" nejsem ani náhodou, na druhou stranu "sňatkové podvodníky", kteří mají jen "srdce na dlani" a potřebuji hlavně rychle splatit dluhy (o hypotéce nemluvím), ani já nehledám . Nic nemít se přehlíží ve dvaceti, ve čtyřiceti to už bývá často spíše znak neschopnosti.
Povaha
Moje povaha
impulsivní, věrná, spolehlivá, rozverná, vypravěčská, otevřená, pečlivá, přesvědčivá
Jo, ještě jsem si vzpomněla - můj poslední manžel ) mi řekl, že prý si na mě váží jediné věci - že umím dětem číst pěkně pohádky . Tak asi tak - přiznám (skoro ) vše, stačí se zeptat .
Zájmy
Moje zájmy
divadla, malování, turistika, cestování
No já snad nemám žádné zájmy! Nebaví mě skládat hudbu, natož básně, paličkovat nezvládám.
Ale jo, vlastně mé milované květiny! Pokojové i venkovní, celá ta rostlinná říše je úžasná. Jo a taky hodně žeru léčivé byliny. Teda jejich sběr, příp. rozličné lektvary z nich... .
No a pak malé děti (ty teda nežeru - snad jen rozhárané nezvládnuté fracky, chudáky... ). Ale třeba hledání pokladu, slavení dětských narozenin, pohádkový les, maškarní ples - to je něco nejen pro ně, ale i pro mě .
Sporty
Oblíbené sporty
turistika
Jsem ráda, že jsem přežila tělocvik na základní škole . Nicméně jsem byla i na feratách, nezabila se na černé sjezdovce (když se to ukázalo jako nejjednodušší cesta dolů ), bavil mě aquaerobic, naučila se jezdit na kole a svépomocí se vydrápala do cca 5 tis. m.n.m.
Jo, a taky jsem si vzpomněla, že strašně ráda jezdím na vodu! Ale to už asi není moc sport, co... No a problém bývají lidi, teda sehnat je, že jo...
Média
Periodika
Hospodářské noviny, jiné ekonomické, jiné společenské, jiné zájmové
Hudba
pop, rock, taneční, vážná hudba, instrumentální, folk a country
Literatura
próza, cestopisy
No, dost se mi zdá, že dneska většina časopisů stojí s odpuštěním "za prd" - člověk se s očekáváním začte do článku s poutavým názvem - kterýžto ovšem celý problém vlastně zároveň i "detailně" popíše a člověk zase nic neví.

Nicméně z literatury mě berou ponejvíce "strastiplné autobiografické osudy", třeba útěky z gulagů nebo osudy bělošek mezi Masaji .
Majetek
Dlouhá léta jsem neměla televizi. A moje sestra dokonce navíc ani ledničku!!! (Ale vůbec nám to nevadilo . )

A taky nemám barák se zahradou, který bych ještě jednou v životě vcelku ráda měla . Úplně nejlépe si postavit něco menšího, v mé rodné obci - no a k tomu bych potřebovala právě Tebe!

Jo, ale mám čtyřkolku!
Koupila jsem si svou vlastní teprve nedávno - poté, co mou trojkolku už kdysi podědil mladší bratr a dvojkolka - které jsem tedy napřed familiérně říkala koloběžka a pak jednoduše "kolo" - mi už přijde mnohdy poněkud pomalá a taky fyzicky náročná. Tak jsem si řekla, že nebude od věci vyzkoušet i ta čtyři kola pohromadě. No a opět tomu říkám spíše než čtyřkolka obyčejně "auto" - vždyť do čtyř snad umí napočítat i blondýna, tak proč bych - já bruneta! - měla každému pořád zdůrazňovat, že i mé auto není Velorex! No, přihlédnu-li k oné známé hádance - co je to - v mládí to chodí po čtyřech, ...
Mazlíčci
Nějak mi tady miznou informace... A tak znovu vyplňuji, že nyní mi k mazlení bohatě stačí mé dvě krásné dětičky . Obě by sice hrozně chtěly kočičku, ale současná situace tomu plně nesvědčí... Jinak já jsem vždycky chtěla selátko a kozu - myslím, že bychom si velmi rozuměly . Jinak jako dítě jsme doma měli kde co, včetně malého srnečka (no jasně - co bychom pak asi s ním dělali... - skončil v guláši ).

Naposledy v deníku

"Vstala z mrtvých...!" ;-)
2. leden 2021 23:12  
No jo, už je tomu tak. Po sto padesáti letech jsem se rozhodla, že opráším svůj Deník a přidám něco aktuálního. Tolik se toho změnilo!
Předně - čas od času se tady na Štěstí ještě podívám - většinou si potřebuji trochu "zaonanovat" se svým egem nad medovými řečičkami o tom, jak je můj profil úžasný (díky za každý takový med kolem huby - strašně to miluju). Avšak - včera jsem si ten svůj D... celý text
No jo, už je tomu tak. Po sto padesáti letech jsem se rozhodla, že opráším svůj Deník a přidám něco aktuálního. Tolik se toho změnilo!
Předně - čas od času se tady na Štěstí ještě podívám - většinou si potřebuji trochu "zaonanovat" se svým egem nad medovými řečičkami o tom, jak je můj profil úžasný (díky za každý takový med kolem huby - strašně to miluju). Avšak - včera jsem si ten svůj Deník znovu i přečetla - no a musím říct, že jak jsem tak trochu věkem "zmoudřela" ;-D, téměř se za něj stydím (a to nemám na mysli ty překlepy). No ale tak co..., mazat to nebudu (prý píšu příliš často smajly - mi bylo řečeno - no asi je to fakt, ale já se prostě u toho sama dost bavím ). Celý ten můj profil mi prostě bylo líto smazat, když už potřeba jej mít pominula...
Ano - a je to venku! Už nikoho nehledám... Ne teda, že bych měla tu vysněnou terasu u baráku, ale jeden štír to nakonec nevzdal a nějak to spolu už dva roky táhneme. Samozřejmě, že mě taky štve, ale musím říct, že ho obdivuju už jen za to, že ještě nekopl do ř.ti on mě a dovede mě stále večer držet v posteli za ruku, i když ho tím o půl druhé v noci asi budím . Došla jsem k závěru, že předchozí dva nevydařené vážné vztahy mě naučily toleranci (jinak bych ho už musela zabít!). No a taky - že možná na tom, které znamení se k sobě hodí, může fakt něco být. Přišlo mi, že co jsem se sešla se štíry (raci asi opravdu v českých vodách notně vymřeli), tak ti chlapi byli vcelku má krevní skupina (a AB- hned tak někdo nemá).
No ale dostávám se k hlavnímu poselství této zprávy - prostě o schůzky za účelem seznámení už zájem nemám, tak mi to, chlapi - co mi furt píšete, prosím promiňte... Zaktualizuji si znova profil, ale nechce se mi to tu úplně "balit" - líbí se mi to tu i na občasný pokec, je to úžasná sociální sonda. Říkám si, že vám toho mám tolik co říct! Vysvětlit, jak to tady - na té druhé straně - máme my ženské, dát vám postřehy z našeho pohledu...
No a hlavně se samozřejmě těším na to, až si potom zase trochu pohoním to své ego.
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Zkusim2022 (63) Ostrava a okolí - Dá se začít znovu, věřím, že ano
 Petr1993 (29) Havlíčkův Brod - Vazny vztah
 slunickoaslunicko (55) Plzeň - Momentálně hledám někoho jen tak na pokec po emailu.
 Zdenek9 (44) Praha - Řepy - Jsem single, bez dětí a hledám prima ženu pro společný život. Když je hezky, jsem rád venku. Na kole, na výletě autem, na houbách. Miluju Řecko, moře, šnorchlování. Jsem slušnej, upřímnej, celkem umím uvařit a jsem dost upovídanej :)
 Jamy51 (51) Tábor - Hledám muže na úrovni, samozřejmě z blízkého okolí
 Pepak46 (47) - Vážný
33.862 žen a 67.730 mužů k seznámení, z toho je 466 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 440+ nových mužů a žen
© 2006 — 2022 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s33